RozmóVWki Opolskie

Grupa użytkowników VWGolf.pl z Opola i okolic.

Moderatorzy: Fiona, misiek

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1124
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: szawełło » śr paź 02, 2024 19:14

:helm: Dzień dobry forumowicze ci starzy i nowi 😉 Ci co mnie znają to się zapytają co u mnie słychać , żyję 😊 Dalej mieszkamy w Miedzianej w naszym psim zakątku , córeczka poszła do szkoły i staje się dorosła :chytry: No szlag mnie trafia że Pitera już nie ma wśród żywych :-( Majstra Heńka w Głuchołazach zalało to na kawkę tu nie wpada . :drinkers: A co z resztą ? Fiona ,Kacper , Grześ226 , Adik , Anita , Magk, Megi, Krizis , Peres , ralphkoza, MłodyR1 , Marcineczek , Dumle , Mirek , Cziban Esox , Kati , Przemek, Oliokl , Żaneta,Dadi 82 , czarny 999, Alutka, dj sowa , ellwood , kogo nie wymieniłem to wybaczcie i przypomnijcie się . Dziękuję . W dobrych latach widzieliśmy się raz w roku w Nysie :pub: Mój cel to zebranie nas po kilku latach ,niestety w Nysie jest to nie możliwe. :ass: Nie wiem czy to się uda ? :-s Szukamy jakiejś fajnej miejscówki przyjaznej do naszej społeczności i dla rodzin i dzieciaków– nieznośnych bachorów ( mam na myśli naszą 7 latkę 😉 ) Jak ktoś nie ma tego przybytku natury to jest również bardzo mile widziany 😊 . Żeby mieć chwilę „spokoju” na pogaduchy to zatrudnimy profesjonalną firmę do opieki dla dzieciaków na kilka godzin dziennie . :satan: :helm: Miejsce do uzgodnienia , ale raczej musi to być woda , domki , namioty , ognisko itp. Na tą chwilę nie mam pomysłu na miejscówkę. :grrr: Myślę o spotkaniu weekendowym w roku 2025 od końca maja do początku czerwca (2 noce )
Czas się spotkać po tych latach , powspominać , porządnie nachlać i pobawić . :pub: :majkel: :owca: :pop: :kwiatek: Jest to termin odległy i mamy czas na przygotowanie . Udostępniajcie w innych grupach wszyscy są mile widziani 😊
Ostatnio zmieniony śr paź 02, 2024 19:48 przez szawełło, łącznie zmieniany 2 razy.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
esox lucius
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 955
Rejestracja: sob lis 04, 2006 01:50
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: esox lucius » śr paź 02, 2024 19:25

szawełło pisze::helm: Dzień dobry forumowicze ci starzy i nowi Obrazek Ci co mnie znają to się zapytają co u mnie słychać , żyję Obrazek Dalej mieszkamy w Miedzianej w naszym psim zakątku , córeczka poszła do szkoły i staje się dorosła :chytry: No szlag mnie trafia że Pitera już nie ma wśród żywych :-( Majstra Heńka w Głuchołazach zalało to na kawkę tu nie wpada . :drinkers: A co z resztą ? Fiona ,Kacper , Grześ226 , Adik , Anita , Magk, Megi, Krizis , Peres , ralphkoza, MłodyR1 , Marcineczek , Dumle , Mirek , Cziban Esox , Kati , Przemek, Oliokl , Żaneta,Dadi 82 , czarny 999, Alutka, dj sowa , ellwood , kogo nie wymieniłem to wybaczcie i przypomnijcie się . Dziękuję . W dobrych latach widzieliśmy się raz w roku w Nysie :pub: Mój cel to zebranie nas po kilku latach ,niestety w Nysie jest to nie możliwe. :ass: Nie wiem czy to się uda ? :-s Szukamy jakiejś fajnej miejscówki przyjaznej do naszej społeczności i dla rodzin i dzieciaków– nieznośnych bachorów ( mam na myśli naszą 7 latkę Obrazek ) Jak ktoś nie ma tego przybytku natury to jest również bardzo mile widziany Obrazek . Żeby mieć chwilę „spokoju” na pogaduchy to zatrudnimy profesjonalną firmę do opieki dla dzieciaków na kilka godzin dziennie . :satan: :helm: Miejsce do uzgodnienia , ale raczej musi to być woda , domki , namioty , ognisko itp. Na tą chwilę nie mam pomysłu na miejscówkę. :grrr: Czas się spotkać po tych latach , powspominać , porządnie nachlać i pobawić . :pub: :majkel: :owca: :pop: :kwiatek: Jest to termin odległy i mamy czas na przygotowanie . Udostępniajcie w innych grupach wszyscy są mile widziani Obrazek
Siema Szawełło, cały czas Cię obserwuje na FB jak prężnie działasz z psiakami, co tam słychać u was.itd

Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka





Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1124
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: szawełło » śr paź 02, 2024 19:29

Jakoś pozbieraliśmy się się z psiakami i z Psim Hotelem to teraz czas na spotkanie , jak w temacie wyżej .


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
esox lucius
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 955
Rejestracja: sob lis 04, 2006 01:50
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: esox lucius » śr paź 02, 2024 19:34

szawełło pisze:Jakoś pozbieraliśmy się się z psiakami i z Psim Hotelem to teraz czas na spotkanie , jak w temacie wyżej .
Myślę że to na wiosnę, teraz dużo ludzi ma dzieciaki, pracę, a przy tej pogodzie to ...grypa, przeziębienia.itd

Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1124
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: szawełło » śr paź 02, 2024 19:49

Myślę o spotkaniu weekendowym w roku 2025 od końca maja do początku czerwca (2 noce ) poprawiłem w głównym poście ;)


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24588
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: Meegi » śr paź 02, 2024 22:52

Siemka parówko , no i mnie niestety też zalało w tej nieszczęsnej naszej kotlinie. Obrazek. Dzięki za pamięć. Spotkanie jak najbardziej za. Myślę że do tego czasu się u nas trochę odbuduje. Chociaż strasznie tutaj jest. Mój widok z okna w dniu powodzi. Sory że strychu bo uciekliśmy na strych…;Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24588
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

RozmóVWki Opolskie

Post autor: Meegi » śr paź 02, 2024 23:00

Strasznie tu u mnie jest tego nie da się opisać słowami. Ja dopiero doszłam trochę do siebie bo od tej wody zimnej przeokrutnie byłam bardzo chora aż wylądowałam w szpitalu z ostrym zapaleniem węzłów chłonnych i migdałów. Jak ratowaliśmy co się dało ale w sumie to już nic nie uratowaliśmy przez ten wał który pękł na tamie w Stroniu , nikt się nie spodziewał tego. Ale najważniejsze że każdy z moich bliskich i znajomych żyje. Bo niestety ofiar jest bardzo dużo ponad 200 a zaginionych nadal ponad sto. Ale oczywiście tego w telewizji nie mówią , nie mówią całej prawdy co tutaj się dzieje. Więc nie wierzcie we wszystko. Uważajcie na siebie bo wystarczy tylko chwila i może nas nie być. Ja bym was do mnie w kotlinę zaprosiła ale ona już w 70% nie istnieje. Więc czekam na propozycje ja się dostosuje oczywiście fajnie by było móc zapomnieć o wszystkim przez chwile i powspominać stare czasy. Chociaż wróć , ja dalej piękna i młoda Księżniczka xD 🤣 ale brakuje właśnie takiej co rocznej Nysy na którą człowiek czekał cały rok to było coś pięknego. Andrzej schody na scenę dalej mam więc działaj xD Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
grześ226- kosmos
szef wszystkich szefow!!!
szef wszystkich szefow!!!
Posty: 191
Rejestracja: czw maja 01, 2008 15:35
Lokalizacja: Olszynka<>Prudnik
Kontakt:

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: grześ226- kosmos » czw paź 03, 2024 08:49

Hejka ja też chetny🥹 nawet już z Majstrem i Magk rozmawialiśmy ostatnio o tym bo spotkaliśmy się parę tygodni temu na piwko przed wielką wodą... Więc jak tylko coś się urodzi to ja jak najbardziej :)



Awatar użytkownika
esox lucius
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 955
Rejestracja: sob lis 04, 2006 01:50
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: esox lucius » czw paź 03, 2024 09:21

Meegi pisze:Strasznie tu u mnie jest tego nie da się opisać słowami. Ja dopiero doszłam trochę do siebie bo od tej wody zimnej przeokrutnie byłam bardzo chora aż wylądowałam w szpitalu z ostrym zapaleniem węzłów chłonnych i migdałów. Jak ratowaliśmy co się dało ale w sumie to już nic nie uratowaliśmy przez ten wał który pękł na tamie w Stroniu , nikt się nie spodziewał tego. Ale najważniejsze że każdy z moich bliskich i znajomych żyje. Bo niestety ofiar jest bardzo dużo ponad 200 a zaginionych nadal ponad sto. Ale oczywiście tego w telewizji nie mówią , nie mówią całej prawdy co tutaj się dzieje. Więc nie wierzcie we wszystko. Uważajcie na siebie bo wystarczy tylko chwila i może nas nie być. Ja bym was do mnie w kotlinę zaprosiła ale ona już w 70% nie istnieje. Więc czekam na propozycje ja się dostosuje oczywiście fajnie by było móc zapomnieć o wszystkim przez chwile i powspominać stare czasy. Chociaż wróć , ja dalej piękna i młoda Księżniczka xD Obrazek ale brakuje właśnie takiej co rocznej Nysy na którą człowiek czekał cały rok to było coś pięknego. Andrzej schody na scenę dalej mam więc działaj xD Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Meegi nie mów o tym głośno bo zapukają do Ciebie uśmiechnięci panowie z serduszkiem w klapie i będziesz miała problemy

Ty nie dobra Ty ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24588
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

RozmóVWki Opolskie

Post autor: Meegi » czw paź 03, 2024 10:00

A ja się nie boję tylko prawdę mówię. Nikt nie ma pojęcia jak tutaj jest dzień po powodzi okradali sklepy a policja siedziała w samochodzie tak było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1124
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: szawełło » czw paź 03, 2024 20:47

Meegi pisze:
czw paź 03, 2024 10:00
dzień po powodzi okradali sklepy a policja siedziała w samochodzie tak było.
To co tam w garażu masz na sprzedaż w dobrej cenie :helm: :helm: :helm:


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24588
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: Meegi » czw paź 03, 2024 21:24

szawełło pisze:
Meegi pisze:
czw paź 03, 2024 10:00
dzień po powodzi okradali sklepy a policja siedziała w samochodzie tak było.
To co tam w garażu masz na sprzedaż w dobrej cenie :helm: :helm: :helm:
Z mojego garażu a znaczy garaży wszystko popłynęło , opony tylko ocalały z toyoty Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2140
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: majster heniek » pt paź 04, 2024 17:34

Witam Wszystkich :okej: :elegant: :kwiat:
Auto sobie popłynęło ( początek filmu ) https://www.youtube.com/shorts/ipmJFfR2TP4 i po tym wszystkim pojechało na złom :-( :panna: :banghead: .
Piwnica zalana z wyposażeniem , mieszkanie ocalało nie zalane . To tyle ode mnie . Jakoś żyjemy .


Obrazek

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1124
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: RozmóVWki Opolskie

Post autor: szawełło » pt paź 04, 2024 21:03

To Heniu mówiłem przez tela że widziałem twoje auto w TV , to było to. Współczucia :-(


Ba.........................

;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Opolska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości