[MK3 TDI AFN] Niepokojący wyniki pomiaru.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt paź 20, 2006 13:38

marekmario pisze:Czy moze w nim tkwic problem poznego bujania sie turbiny i spadku cisnienia przy 3700 rpm? Pozdro
może.. po prostu może przycinać się zaworek n75

można go zreanimowac :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926

[ Dodano: Pią Paź 20, 2006 13:39 ]
możesz też zamienić miejscami zaworki n75 i n18 i wtedy wkleić logi..



marekmario
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 20:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marekmario » pt paź 27, 2006 11:18

N-75 zreanimowany. Poprawy brak. Pozostaje mi czyszczenie turbiny. Wczoraj spadl na dach mojej ślicznoty kawałek elewacji z kamienicy :evil:
Jade wiec do znajomego blacharza. Przy okazji tego wytne kata. Po czyszczeniu turbiny i usunieciu tego badziewia napisze czy pomoglo. Pozdro.

[ Dodano: 31 Paź 2006 11:19 ]
Witam, przed sekunda zrobilem test wastegate przy pomocy VAG-a. Niestety skok sztangi na moj gust wynosi jakies 7-8mm nie wiecej. No, moze 1 cm. Ale z tego co wyczytalem powinien okolo 2cm. Czyli rozumiem, ze czyszczenie turbiny musi byc zrobione. Zapieczone kierownice? Albo po reanimacji N-75 puszcza i nie ciagnie sztangi do gory jak trzeba. Probowalem jednak palcami ja podciagnac do gory i niestety baaardzo ciezko idzie. Przedtem pisalem ze sztanga smiga jak trza - byly to slowa mechanika (ja jak pisalem wczesniej nie znam sie) i takie napisalem. Teraz widze, ze cos jest nie tak. Pozdrawiam. Bede informowal na biezaco.

[ Dodano: 08 Gru 2006 08:45 ]
Witam ponownie. Sprawdzilem turbinke. Wszystko w porzadku z nia. Dzisiaj podlaczylem auto pod vaga i coz za blad zanotowalem. 00575 - Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej. Zaliczylem ostatnio dwa tryby awaryjne przy butowaniu. Co o tym sadzicie?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości