[MK2] Kierownica jest lużna ( chodzi )!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pepo7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 16:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[MK2] Kierownica jest lużna ( chodzi )!!

Post autor: pepo7 » czw paź 19, 2006 18:34

Witam !Jak zwykle było za dużo tego dobrego , żeby sie coś nie działo w moim VW i tak -
mam jakiś dziwny luz na kierownicy jak by cała kolumna była luźna a w dodatku ma też ruch góra dół ( tzn. jak ja wciskam to ma róch do dołu jak podciągne to idzie do gory ) czy tok już z tym jest czy coś sie poluzowo jak to sprawdzic ??? bo nie chcę kiedys stracic panowania nad autkiem z powodu urwanej kierownicy .

I jeszcze jedno czy przełącznik do świateł jest podswietlany ( wydawało mi sie że kiedyś byl a teraz nie jest podświetlany chyba zdechł świetlik )czy to można jeszcze naprwic np. diode wstawić ??Pozdro !!


lubie wiedziec co mam i czym jadę
GG 6546710
GOLFIK MK III 1.8 ADZ + LPG
Passata B5 1.6 AHL+LPG

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw paź 19, 2006 18:54

taki luz góra dół (od podłogho do dachu) jest spowodowane luzami na łożyskach stacujki. A to że kierownice można było wcisnąć lub wyciagnąc tez chyba przyczyna ta sama. Też tak miałem i jak wymieniłem stacyjke to wszystko znikło.


Obrazek

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » czw paź 19, 2006 18:59

pepo7 pisze:I jeszcze jedno czy przełącznik do świateł jest podswietlany ( wydawało mi sie że kiedyś byl a teraz nie jest podświetlany chyba zdechł świetlik )czy to można jeszcze naprwic np. diode wstawić ??
Można to bardzo proste. Zobacz w dziale PORADY taki temat jak zmiana podświetlenia klawiszy w MKII czy coś podobnego nazwą.

[ Dodano: 19 Paź 2006 19:06 ]
http://vw2.info/vwforum/klawisze/ masz


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 370 gości