[Mk3] Soft turbo do VR6??!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » czw lut 24, 2005 22:54

nie znam dokładnych danych, zakupil mi ja zaprzyjazniony zaklad tuningowy, dalem im znac, ze jak trafi sie okazja to maja brac,
jest to garrett o potencjale do podajze 400KM, i mam jeszcze na nia gwarancje :bigok:
Ostatnio zmieniony pn mar 14, 2005 22:35 przez Ralfii_VR, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » czw lut 24, 2005 22:57

a cenowo jak to wygląda? :food:


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » czw lut 24, 2005 23:05

2,5tys po znajomosci :chytry:
jest juz plan na 288-318KM i 340-360Nm,
odpuszcam wakacje zagranica, trzeba odkladac kase , moja dziewczyna mnie :axe:



Awatar użytkownika
melon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: sob paź 23, 2004 11:23
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: melon » pt lut 25, 2005 00:57

no i dobrze samochod wazniejszy:D ... :bigok: a tak na powiaznie to moze wkoncu ktos cos zrobi zmiast gadac :chytry:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt lut 25, 2005 10:11

melon pisze:no i dobrze samochod wazniejszy:D ... :bigok: a tak na powiaznie to moze wkoncu ktos cos zrobi zmiast gadac :chytry:
\

na pocztatek to najlepiej zrobic remont silnika przed zainstalowwaniem turbo


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt lut 25, 2005 11:03

Borys pisze:
melon pisze:no i dobrze samochod wazniejszy:D ... :bigok: a tak na powiaznie to moze wkoncu ktos cos zrobi zmiast gadac :chytry:
\

na pocztatek to najlepiej zrobic remont silnika przed zainstalowwaniem turbo
tu sie z toba zgadzam ale silnik jest tip top, przy robieniu dotychczasowych modyfikacji wszystko zostalo zrobione, silnik jest żyletka, tylko turbine zakladac :food:
:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :grin: :grin: :grin:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt lut 25, 2005 11:21

rafalvr6 pisze:
Borys pisze:
melon pisze:no i dobrze samochod wazniejszy:D ... :bigok: a tak na powiaznie to moze wkoncu ktos cos zrobi zmiast gadac :chytry:
\

na pocztatek to najlepiej zrobic remont silnika przed zainstalowwaniem turbo
tu sie z toba zgadzam ale silnik jest tip top, przy robieniu dotychczasowych modyfikacji wszystko zostalo zrobione, silnik jest żyletka, tylko turbine zakladac :food:
:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :grin: :grin: :grin:
w twoim przypadku tak, ale wiekszosc VR6 jest poprostu niedoinwestowana, rozrząd, ślizgi głowica to wszytstkotrzeba robic, a niestety cena rozrządu to jakies 10x wiecej niz w 8v


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » pt lut 25, 2005 12:45

Borys pisze:w twoim przypadku tak, ale wiekszosc VR6 jest poprostu niedoinwestowana, rozrząd, ślizgi głowica to wszytstkotrzeba robic, a niestety cena rozrządu to jakies 10x wiecej niz w 8v
O tych niedoinwestowanych VR6 to duzo sie mowi ze zawodne auta, ze siada to czy tamto, a jak zapytasz wlasciciela o zabiegi z tematu: "dbam o auto i silnik" to uslyszysz odpowiedz "NIE" (doswiadczenie znajomych mechanikow).
Ja narazie czekam na MK3VR6T by rafalvr6 - bo baza/silnik z tego co piszesz to gotowy jest na doladowanie :food: no i mysle ze warto jest moec takiego ZADBANEGO POTWORA W GARAZU. :hmm:

PS. Jestem ciekaw co i kiedy Thomson Ci odpisze i kogo wybierzesz do zrobienia tej przerobki


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt lut 25, 2005 15:00

Apsik pisze:
Borys pisze:w twoim przypadku tak, ale wiekszosc VR6 jest poprostu niedoinwestowana, rozrząd, ślizgi głowica to wszytstkotrzeba robic, a niestety cena rozrządu to jakies 10x wiecej niz w 8v
O tych niedoinwestowanych VR6 to duzo sie mowi ze zawodne auta, ze siada to czy tamto, a jak zapytasz wlasciciela o zabiegi z tematu: "dbam o auto i silnik" to uslyszysz odpowiedz "NIE" (doswiadczenie znajomych mechanikow).
Ja narazie czekam na MK3VR6T by rafalvr6 - bo baza/silnik z tego co piszesz to gotowy jest na doladowanie :food: no i mysle ze warto jest moec takiego ZADBANEGO POTWORA W GARAZU. :hmm:

PS. Jestem ciekaw co i kiedy Thomson Ci odpisze i kogo wybierzesz do zrobienia tej przerobki

Ja nie wybieram tunera do instaklacji turbo , trzymam sie jednego tunera VTECH Kraków, sa blisko i jestem z nich bardzo zadowolony, profesjonalisci.
Jestem na Ty z jednym z wspołwlascicieli i wszystko jest juz zaplanowane, on kompletuje mi czesci ja tylko za nie place, ale z racji rabatow jakie ma firma nie moge narzekac :bigok:
Ostatnio zmieniony pt lut 25, 2005 16:14 przez Ralfii_VR, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
shade_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt sty 28, 2005 16:17
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: shade_ » pt lut 25, 2005 15:52

Jak zamontujesz to chetnie bym zobaczyl to w akcji :) specjalnie przyjade do Krakowa aby autko zobaczyc :)


[b] - Alarmy i sterowniki do kluczyków scyzoryków - [/b]

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt lut 25, 2005 16:13

shade_ pisze:Jak zamontujesz to chetnie bym zobaczyl to w akcji :) specjalnie przyjade do Krakowa aby autko zobaczyc :)
panowie spokojnie , jeszcze kupa czasu, wszystko z powodow finansowych, jak by nie patrzyl auto wjedzie na robote dopiero pod koniec tego roku, bede was na biezaco informował, mnie juz teraz skreca :food:



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt lut 25, 2005 17:37

A jaką turbine zakupiłeś i za jakie pieniądze?????



Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt lut 25, 2005 19:06

nie znam dokładnych danych, zakupil mi ja zaprzyjazniony zaklad tuningowy, dalem im znac, ze jak trafi sie okazja na turbo do VR6 to maja brac,
jest to garrett o potencjale do podajze 400KM, i mam jeszcze na nia gwarancje , cena 2,5tys



Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt lut 25, 2005 21:42

:satan: :satan: :satan: :satan: :satan: :satan: :satan: :satan: Panowie jest TEMAT, na lokalnym forum koledzy smieja sie ze mnie ze jak bede mial tylko kobylek, to autko nie bedzie jezdzic itp, zreszto sami poczytajcie:


Tomek, pseudo:Hemi, pisze:
Rafal, szczerze mowiac to 288-318 KM i 368 Nm to o wiele za duzo na przedni naped, trakcja bedzie koszmarem a prowadzenie auta na zakretach walka z kierownica. Jezdzilem juz FWD ktory mial 245KM (troszke ciezszym niz Twoj golf) i juz tracilo sie przyjemnosc z jazdy.....

Paweł, pseudo:DvR, pisze:
Rafal podzielam zdanie Tomka, na zakretach auto bedzie strasznie podsterowne, a starty nie beda tak efektywne jak przy napedzie na tylnia os moze lepiej zmienic autko na cos bardziej na 400 bo golf srednio sie nadaje
...............
jezdzilem GTa i wiem jak sie to auto zachowuje, wiem tez jak sie nim startuje. Stad tez stwierdzam ze ciezko bedzie Ci jezdzic autem duzo lzejszym o wiekszej mocy


Co wy na to, trzeba to przedyskutowac, tym bardziej ze zywo mnie to interesuje :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Moze zrobic ztego nowy TEMAT??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości