[MK3 1.4] jak zdemontować pompe paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zenek-81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 20:08
Lokalizacja: mosina
Kontakt:

[MK3 1.4] jak zdemontować pompe paliwa

Post autor: zenek-81 » sob paź 14, 2006 13:28

jest tam jednopunktowy wtrysk zdjąłem górną część i za chiny nie moge wyciągnąć pompy z pływakiem na zewnątrz pomóżcie prosze
Ostatnio zmieniony sob paź 14, 2006 20:11 przez zenek-81, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » sob paź 14, 2006 14:08

witam
odkrec klapke w bagażniku jest ona na 3 śrubkach. jak to zdejmiesz to zobaczysz obydowe pompy i kable w kostce. odepnik kostke i przewody paliwowe. potem trzeba odkrecic obudowe pompy jest ona biała tak duza nakretka jest na niej bedzie cieżko ja ruszyć ale jak sie juz ruszy to elegancko zejdzie. potem juz mozesz wyjać pompe i pływak



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » sob paź 14, 2006 15:06

herflik95 pisze:witam
odkrec klapke w bagażniku jest ona na 3 śrubkach. jak to zdejmiesz to zobaczysz obydowe pompy i kable w kostce. odepnik kostke i przewody paliwowe. potem trzeba odkrecic obudowe pompy jest ona biała tak duza nakretka jest na niej bedzie cieżko ja ruszyć ale jak sie juz ruszy to elegancko zejdzie. potem juz mozesz wyjać pompe i pływak
tak nie do konca jak odkręcisz tą nakretke to wyjmiesz górne denko z przewodami od pomki teraz wkładasz reke do baku iprzekręcasz pompke w lewą strone dość ciezko jest ja przekręci ale da rade i wtedy dopiero wyciagasz pompke z pływakiem.



Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » sob paź 14, 2006 15:21

Przemo440 pisze:
herflik95 pisze:witam
odkrec klapke w bagażniku jest ona na 3 śrubkach. jak to zdejmiesz to zobaczysz obydowe pompy i kable w kostce. odepnik kostke i przewody paliwowe. potem trzeba odkrecic obudowe pompy jest ona biała tak duza nakretka jest na niej bedzie cieżko ja ruszyć ale jak sie juz ruszy to elegancko zejdzie. potem juz mozesz wyjać pompe i pływak
tak nie do konca jak odkręcisz tą nakretke to wyjmiesz górne denko z przewodami od pomki teraz wkładasz reke do baku iprzekręcasz pompke w lewą strone dość ciezko jest ja przekręci ale da rade i wtedy dopiero wyciagasz pompke z pływakiem.
mozliwe dawno tam nie zagladałem i mogłem cos pokrecić



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 418 gości