Golf 4 2.3 AGZ Lewe powietrze...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

agentpzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 14, 2017 15:24

Golf 4 2.3 AGZ Lewe powietrze...

Post autor: agentpzu » śr lis 15, 2017 18:51

Witam mam taki problem mianowicie... Przy wcisnieciu sprzegła w czasue jazdy obroty spadaja do 1100 i sie utrzymuja, po zatrzymaniu obroty schodza do prawidłowych... Wymieniałem sonde lambda(bosch), czujnik połozenia wałków (bosch), przepływka( bosch), przepustnica orginalna VW. Dodam ze auto ciezko ma wejsc w obroty i przy gwałtownych dodanium gazu dławi sie, nie ma mocy.



agentpzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 14, 2017 15:24

Golf 4 2.3 AGZ Lewe powietrze...

Post autor: agentpzu » czw lis 16, 2017 17:40

Dziś obadałem vagiem iż temp na postoju cały czas rośnie aż do momentu włączenia się wentylatora,(rośnie do 105 stopni w 10min ,oba węże gorące) a w trakcie jazdy temperatura spada do 75 i się utrzymuje. Na desce temp cały czas 90. Termostat szwankuje czy może czujnik temp uszkodzony ? czy ma to jakiś związek z wysokimi oborami na jałowym ? POMOCY! Dodam jeszcze że nastaw przepustnicy to 0,9 a powinno być 2.2 stopnia z tego co podpatrzyłem u kolegi.HELP
Obrazek



agentpzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 14, 2017 15:24

Golf 4 2.3 AGZ Lewe powietrze...

Post autor: agentpzu » pn lis 27, 2017 09:57

Dzięki wszystkim za pomoc ... wymieniłem czujnik Map sensor chodź nie było błędu, przekłamywał i dlatego te problemy z dławieniem i mułem , a i soda lambda pokazywała odwrotnie niż miało być mianowicie po wciśnieciu gazu pokazywała grubo na - a teraz przy dodaniu gazu dodaje grubo na +. Salut Gruzia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości