Po zamknieciu z pilota świeci się kierunkowskaz.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MK II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: sob gru 25, 2010 02:05
Lokalizacja: Brzeszcze/Oświecim

Po zamknieciu z pilota świeci się kierunkowskaz.

Post autor: MK II » śr mar 29, 2017 09:25

Modul jest przykecony pod licznikiem do kllumny kierowniczej.Wczoraj mialem to samo.Od jakiegos czasu coraz czesciej po zamknieciu auta lewy kierunek swiecil na stale.Zwykle po zamknieciu auta i otworzeniu przestawal,jednak wczoraj zawiesil sie na dobre i nie dalo nawet odpiecie klemy z aku.Pomoglo wyjecie modulu i "poklupanie" po przekazniku.Jednak sadze, ze i tak wymiana przekaznika mnie nie minie.Zastanawiam sie czy wymienic sam przekaznik na nowy czy szukac uzywanego modulu z jakby nie bylo starym przekaznikiem ,ktory tez nie wiadomo ile pochodzi.



Awatar użytkownika
mateuszma85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 14:27
Lokalizacja: Wrocław/Oława [ DOA ]

Po zamknieciu z pilota świeci się kierunkowskaz.

Post autor: mateuszma85 » śr mar 29, 2017 23:21

To mamy podobne wątpliwości. Ja jeszcze nie mam czasu na grzebanie w aucie ale czy może ktoś powiedzieć czy ten przekaźnik w module jest wpinany czy lutowany? I jak znaleźć ten przekaźnik? Da radę nowy zakupić? Sory za tak wiele pytań (dla niektórych banalne się wydają) ale w temacie mk4 jestem nowicjuszem i dopiero zaczynam się uczyć...



MK II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: sob gru 25, 2010 02:05
Lokalizacja: Brzeszcze/Oświecim

Po zamknieciu z pilota świeci się kierunkowskaz.

Post autor: MK II » czw mar 30, 2017 08:32

Wlutowany.u mnie na razie pomoglo ''poklulanie"po nim.Nie mialem czasu,ale jak znajde chwile tk sprobjje go rozebrac i poczyscic styki.Sam sie nad nowym zastanawiam ,ale nie wiem czy sa dostepne.



servoos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 04, 2017 12:12

Po zamknieciu z pilota świeci się kierunkowskaz.

Post autor: servoos » ndz cze 04, 2017 12:23

Witam,
dzięki temu tematowi naprawiłem zawieszający się kierunkowskaz w moim Toledo II.
Zawieszała się czasami prawa strona podczas zamykania, a rzadziej i otwierania auta z pilota.
Oryginalnie w moim module komfortu 1C0959799F był przekaźnik Tyco V23072-C1059-A208.
Takiego nie znalazłem, ale na Alledrogo kupiłem nowy zamiennik o numerze V23072-C1061-A308, wlutowałem w miejsce oryginalnego przekaźnika i problem ustąpił.
Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości