Dziwna praca wycieraczek

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

denatur
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 04, 2017 15:13

Dziwna praca wycieraczek

Post autor: denatur » czw maja 04, 2017 15:22

Witam,
Mój przypadek z wycieraczkami wygląda tak: Po włączeniu ich na tryb przerywany, przez pierwszych kilkanaście powtórzeń (wahnięć) pracują normalnie a potem ich prędkość nieco spada, tzn. potrzebują więcej czasu aby dojechać do końca szyby i powrócić. Odstępy czasowe między poszczególnymi "wyjściami" pozostają bez zmian, w zależności od ustawienia dzyngla w manetce. Gdy dokonam jakiegokolwiek ruchu na manetce (wyłączenie a następnie włączenie, zmiana częstotliwości, przełączenie na tryb ciągły i ponownie na przerywany) prędkość ich przesuwania znowu jest większa, ale po kilkunastu powtórzeniach znowu zwalniają. Nie mam żadnego czujnika deszczu. Mam więc prośbę do forumowiczów o sprawdzenie, czy też u Was prędkość wycieraczek zmienia się, tzn. czy zwalniają z upływem czasu i czy po jakimkolwiek ruchu prawą manetką prędkość ich wzrasta.
Pozdrawiam



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Dziwna praca wycieraczek

Post autor: muszkatobiasz » czw maja 04, 2017 22:19

podejrzewam zapieczone prowadnice wycieraczek częsty problem w vw



denatur
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 04, 2017 15:13

Dziwna praca wycieraczek

Post autor: denatur » pt maja 05, 2017 07:56

Też tak podejrzewam, pytanie tylko, dlaczego opisany objaw znika natychmiast po jakimkolwiek przełączeniu manetki wycieraczek ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości