Dziwny bieg wsteczny

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mixolx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 21:27

Dziwny bieg wsteczny

Post autor: mixolx » pt kwie 28, 2017 22:05

Witam! Mam problem z moim goferkiem :grin: .. mam jego od grudnia i gdy już zakupiłem był specyficzny sposób na 'wbicie' biegu wstecznego. Gdy wam wiadomo bieg wsteczny powinien być wrzucony sposobem wcisnąć gałkę oraz przesunąć dźwignię w lewo i do przodu jednak gdy zrobię tak w moim golfie zamiast wstecznego mam wrzuconą jedynkę.. Aby wrzucić wsteczny trzeba przesunąć dźwignię do tyłu ( wtedy jest taki specyficzny przeskok gałki) i następnie znów przesunąć dźwignię do przodu. Dopiero mam wsteczny.. Moje pytanie brzmi dlaczego jest taki rodzaj wstecznego? Jest to jakiś rodzaj skrzyni które tak miały, coś jest namieszane przy dźwigienkach czy to jest rodzaj jakieś blokady antykradzieżowej? Przez ten specyficzny wsteczny gdy mam bieg wsteczny nie mam światła cofania.. ale gdy troszkę cofnę do tyłu dźwignię to wsteczny zapala się... czyli nie jest to wina drogi czujnik-żarówka. Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
OskarXXX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 12:45

Dziwny bieg wsteczny

Post autor: OskarXXX » śr maja 03, 2017 13:02

Reszta biegów wchodzi dobrze? Może warto przyjrzeć się wybierakowi.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8869
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Dziwny bieg wsteczny

Post autor: marcin7x5 » śr maja 03, 2017 19:08

Linki i ich regulacja oraz stan techniczny wybierają.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości