Tylna wycieraczka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

19solo92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 16, 2016 23:07

Tylna wycieraczka

Post autor: 19solo92 » wt lip 12, 2016 11:56

Witam, mam do Was pytanie, otóż...

Niedawno rozebrałem i wyczyściłem silniczek i mechanizm tylnej wycieraczki w moim Golfie, jak wiadomo wszystko zardzewiałe, więc ostro potraktowałem elementy odrdzewiaczem i wd40. Przed demontażem wycieraczka działała aczkolwiek silniczek buczał tak jakby był pod większym obciążeniem, dlatego zdecydowałem się wyczyścić cały mechanizm. Po podłączeniu i złożeniu wszystkiego okazało się, że spryskiwacz działa natomiast wycieraczka nie.

Co może być przyczyną, czy mogło dość do zalania tego układu elektronicznego znajdującego się w mechanizmie??

Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam!



19solo92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 16, 2016 23:07

Tylna wycieraczka

Post autor: 19solo92 » czw lip 14, 2016 13:47

Czy jest ktoś w stanie pomóc?? Nie mogą to być kable na przejściu z klapy do budy ponieważ wycieraczka działała, a nic przy kablach nie było ruszane...



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Tylna wycieraczka

Post autor: Qto » czw lip 14, 2016 16:08

19solo92 pisze:Nie mogą to być kable na przejściu z klapy do budy ponieważ wycieraczka działała, a nic przy kablach nie było ruszane...
słaby argument
jeśli kable i bezpiecznik ok...to trzeba rozebrać silnik jeszcze raz, sprawdzić blaszki na kole zębatym - lubią się ukruszyć w mocno sfatygowanym mechanizmie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości