Prośba o zidentyfikowanie wężyka

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kr1so
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 28, 2015 18:23

Prośba o zidentyfikowanie wężyka

Post autor: kr1so » śr lut 17, 2016 19:43

Witam,
mam nadzieje, ze nie przestrzelilem dzialu i ten bedzie odpowiedni dla tego typu zapytania.

http://zapodaj.net/cfc3688a650a7.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mecza mnie od jakiegos juz czasu elementy zaznaczone na zdjeciu, jezdze tak z odpietym wezykiem juz dobre kilka miechow, ale pora najwyzsza cos z tym zrobic.

IV, 99 rok, silnik 1.4 AKQ. Panowie, czy ktos jest w stanie podpowiedziec coz to za magiczny wezyk i do czego sluzy? Ginie gdzies z boku silnika, ale gdzie dokladnie, nie powiem. Wydaje sie, ze powinien byc podlaczony w zaznaczonym miejscu - proba jego polaczenia konczy sie zdlawieniem silnika, czasem wrecz jego zgasnieciem, po odpieciu silnik lapie obroty i odzywa. Tak samo konczy sie przytkanie palca do wtyczki, wiec mysle sobie, ze albo ten wezyk ma powedrowac jeszcze gdzie indziej, albo jest zatkany...

Jesli ktos ma jakies wskazowki, z czym to sie je, z checia wyslucham :)



piter2204
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn gru 24, 2012 15:18
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Prośba o zidentyfikowanie wężyka

Post autor: piter2204 » czw lut 18, 2016 02:03

To z pewnością jakiś wężyk podciśnienia. Sprawdź drożność wężyka i dokładnie gdzie jest jego początek. Część z zielonym kapturkiem, to zaworek zwrotny, ale nie mam pewności (już teraz mam), że tam powinien być wpięty wężyk. Może jest jeszcze gdzieś w pobliżu podszybia zaworek bez węża? Być może ktoś tu coś nakombinował, bo w etce wygląda to trochę inaczej-świadczą o tym m.in. nieoryginalne opaski. Ktoś wstawił nieoryginalny przewód do serwa.
Obrazek
I fotka się znalazła.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości