Klimatyzacja VW Bora

Wszystko na temat chłodzenia i grzania w naszych autach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

misiozol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr sie 19, 2015 22:30

Klimatyzacja VW Bora

Post autor: misiozol » pt sty 22, 2016 12:31

Jest zasadnicza roznica bo mogl sobie zrobic diagnostyke nawet przy pomocy garmina , co nie znaczy ze by cos wykazala !! rozchodzi sie o to ze NIE BYLO NAPISANE NIC O VCDS a to podstawa sformulowac zdanie: robilem diagnostyke vcds i nic nie wykazalo wtedy jest jasne ze uzyl w miare specjalistycznego sprzetu, bo jesli o mnie idzie to mogl ja sobie zrobic nawet przy pomocy elm327 :P



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Klimatyzacja VW Bora

Post autor: grg474 » wt sty 26, 2016 21:59

misiozol pisze:Jest zasadnicza roznica bo mogl sobie zrobic diagnostyke nawet przy pomocy garmina , co nie znaczy ze by cos wykazala !! rozchodzi sie o to ze NIE BYLO NAPISANE NIC O VCDS a to podstawa sformulowac zdanie: robilem diagnostyke vcds i nic nie wykazalo wtedy jest jasne ze uzyl w miare specjalistycznego sprzetu, bo jesli o mnie idzie to mogl ja sobie zrobic nawet przy pomocy elm327 :P
ja podejrzewam że diagnostyka zrobiona tylko klawiszami na panelu


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

misiozol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr sie 19, 2015 22:30

Klimatyzacja VW Bora

Post autor: misiozol » wt sty 26, 2016 22:44

Tak samo mysle bo inaczej by napisal sensowny blad numeryczny albo cos co wyplul vcds a nie jakis dziwny kod 3 literowy ;)



misiozol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr sie 19, 2015 22:30

Re: Klimatyzacja VW Bora

Post autor: misiozol » wt lut 02, 2016 12:26

Vivienne67 pisze:napisalem wyraźnie że diagnostyka przez vcds jak i polski vag, nic nie wyskoczyło

Chyba ci sie konta pomylily bo piszesz z innego, nie ma to jak wielokonto :rotfl: , pomijam fakt ze masz problemy ze wzrokiem przeczytaj swoj 1wszy post z poprzedniej strony dopiero jak cie upomnialem to wyskoczyles ze cos tam robiles podobno .



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14205
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Klimatyzacja VW Bora

Post autor: Michał_1977 » śr lut 03, 2016 08:10

Vivienne67 pisze:napisalem wyraźnie że diagnostyka przez vcds jak i polski vag, nic nie wyskoczyło
Przecież to twój 1 post w tym temacie :chytry:
misiozol pisze:Chyba ci sie konta pomylily bo piszesz z innego
Najwyraźniej autor i Vivienne67,to jedna i ta sama osoba. O.K.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja i ogrzewanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości