Podłaczenie wtyczki złacza diagnostycznego do wiązki z mk3.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kociemb77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 20:40
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Podłaczenie wtyczki złacza diagnostycznego do wiązki z mk3.

Post autor: Kociemb77 » sob lis 07, 2015 17:55

Witam.

W moim mk1 mam silnik oraz calutką instalację z golfa mk3. Niestety nie mam złacza diagnostycznego, chcę je więc założyć...

I tutaj pytanie: Gdzie podpiąć k-line i l-line w skrzynce bezpieczników ? Mam pinout skrzynki ale nie mogę dojść za nic w świecie... POMOCY :P

Złącze wyszarpałem ostatnio z 1.9D, ale k-line oraz l-line podpięte były do jakiejś dodatkowej kostki przypiętej do skrzynki, której u mnie nie ma... Pokazane na fotce poniżej znalezionej w internecie (kabelki które ktoś dotyka palcem na foto):

http://s232.photobucket.com/user/dub_fa ... 4.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mam możliwość przełożyć tą kostkę do siebie ale jak dalej to podpiąć ??



mrbary
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 04, 2015 23:18

Podłaczenie wtyczki złacza diagnostycznego do wiązki z mk3.

Post autor: mrbary » wt lis 10, 2015 19:01

jestem na podobnym etapie jak Ty, dzisiaj nawet dzieki temu postowi znalazlem ta czarna kostke w aucie, bo wiedzialem czego szukac.

a masz ta kostke zlacza diagnostycznego ?

bo od tej bialej kostki co masz na zdjeciu ida 2 kable do zlacza diagnostycznego, ktore jest tam za jakas zaslepka w srodkowym tunelu, no i jeszcze plus i minus(to jest ta 2 kostka, tak mi sie wydaje tzn. czarna)



Kociemb77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 20:40
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Podłaczenie wtyczki złacza diagnostycznego do wiązki z mk3.

Post autor: Kociemb77 » śr lis 11, 2015 12:44

Tak złacze mam. Ta biała kostka to przewody k-line i l-line. Ja jednak chce przełożyć wiązkę ze złączem diagnostycznym do innego samochodu gdzie nie było złacza...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości