Jakie świece żarowe :)

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

barca90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 26, 2005 11:46
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: barca90 » czw wrz 28, 2006 13:14

krystek007 pisze:chyba w obecnych czasach ciężko w sklepie legalnym sprzedawać jakies przemycone... ale ja sie nie znam
nie myślałem o sklepie ale o tych z allegro



Awatar użytkownika
krystek007
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pt sie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: krystek007 » czw wrz 28, 2006 14:20

A ja myślałem o sklepie allegro :-) źle się może wyraziłem, chodzi mi o to, że w sklepach internetowych jest zdecydowanie taniej niż w zwykłych, i czesto po kilka dyszek można oszczedzić, np zawór N75 do mojego golfa kupiłem na necie za 90zł, gdzie w zwykłych sklepach ceny były od 150zł do 280!!!


Pozdrawiam.

barca90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 26, 2005 11:46
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: barca90 » czw wrz 28, 2006 14:26

Ja tam kupuję cześci w normalny sklepie. Szybciej i przedewszystkim pewniej. Nikomu też nie odradzam kupowania na allegro. Każdy ma swoją opinię na ten temat.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » czw wrz 28, 2006 22:31

ck pisze:Jeśli w sklepie wołają za świece 60zł to nie chce mi sie wierzyć,zeby na allegro sprzedawali teką samą za 18zł oryginał.
Też nie wierzyłem ale poszedłem do sklepu,poprosiłem o pokazanie jednej świecy i porównałem...Były identyczne.A jak całą zime wytrzymały i do teraz działają to nawet moge kupić następny komplet...I tak bedę do przodu.



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » pt wrz 29, 2006 00:29

bongo pisze:
ck pisze:Jeśli w sklepie wołają za świece 60zł to nie chce mi sie wierzyć,zeby na allegro sprzedawali teką samą za 18zł oryginał.
Też nie wierzyłem ale poszedłem do sklepu,poprosiłem o pokazanie jednej świecy i porównałem...Były identyczne.A jak całą zime wytrzymały i do teraz działają to nawet moge kupić następny komplet...I tak bedę do przodu.
Ja kiedys tez kupiłem na allegro nie świece a nożyki Gilleta i wizualnie jak porównywałem ze sklepowymi to były identyczne tylko jak sie goliłem to skalp schodził(to tak na marginesie)ale skoro tobie juz troche wytrzymały to może i masz rację.Ale ja do takich"okazji" jestem troche nastawony nie przychylnie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości