Recaro z audi d2 do mk2, schemat potrzebny od zaraz

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grzyb516
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 22, 2014 11:15

Recaro z audi d2 do mk2, schemat potrzebny od zaraz

Post autor: grzyb516 » śr wrz 16, 2015 20:59

Witam,
Wiem że to forum golfa, jednak może ktoś kiedyś się bawił w to co ja, albo posiada jakieś schematy. Mianowicie zakładam fotele recaro z audi a8 d2 do mojej jettki, o ile prowadnice i sprawy mechaniczne to nie problem, tak z elektryka jest kłopot. Nie mam pojęcia który przewód opowiada za co, z tego co wiem wystarczy podać +i- żeby fotele zaczęły działać, tylko na które przewody? Byłbym wdzięczny jakby ktoś miał jakieś schematy, wiedzę własną, cokolwiek... Boję się sam próbować, żeby poduszek nie wystrzelic :helm: z góry dzięki za odpowiedzi



czorny_07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 15:04

Re: Recaro z audi d2 do mk2, schemat potrzebny od zaraz :)

Post autor: czorny_07 » pt wrz 18, 2015 10:25

grzyb516 pisze:Witam,
Wiem że to forum golfa, jednak może ktoś kiedyś się bawił w to co ja, albo posiada jakieś schematy. Mianowicie zakładam fotele recaro z audi a8 d2 do mojej jettki, o ile prowadnice i sprawy mechaniczne to nie problem, tak z elektryka jest kłopot. Nie mam pojęcia który przewód opowiada za co, z tego co wiem wystarczy podać +i- żeby fotele zaczęły działać, tylko na które przewody? Byłbym wdzięczny jakby ktoś miał jakieś schematy, wiedzę własną, cokolwiek... Boję się sam próbować, żeby poduszek nie wystrzelic :helm: z góry dzięki za odpowiedzi
podlaczasz pod grube przewody w czerwonej kostce pod fotelem, 2 kable, + na czerwono niebieski bodajze i masa na brazowy, zielona kostka to podgrzewanie, a zolta airbag



grzyb516
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 22, 2014 11:15

Re: Recaro z audi d2 do mk2, schemat potrzebny od zaraz

Post autor: grzyb516 » pt wrz 18, 2015 11:23

Sprawę ruchu foteli już rozwiązałem, u mnie czerwona kość to abs, a kawa z mlekiem to sterowanie fotelami. Mam kolejne pytanie, czy pamięć foteli jest połączona z jakimiś jeszcze modułami, czy tylko ten sterownik co jest w fotelu? Jeśli ktoś dysponuje ELSA i mógłby podrzucić schematy pamięci foteli byłbym mega wdzięczny



czorny_07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 15:04

Re: Recaro z audi d2 do mk2, schemat potrzebny od zaraz

Post autor: czorny_07 » pt wrz 18, 2015 11:34

grzyb516 pisze:Sprawę ruchu foteli już rozwiązałem, u mnie czerwona kość to abs, a kawa z mlekiem to sterowanie fotelami. Mam kolejne pytanie, czy pamięć foteli jest połączona z jakimiś jeszcze modułami, czy tylko ten sterownik co jest w fotelu? Jeśli ktoś dysponuje ELSA i mógłby podrzucić schematy pamięci foteli byłbym mega wdzięczny
abs w fotelu? :bigok:



grzyb516
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 22, 2014 11:15

Recaro z audi d2 do mk2, schemat potrzebny od zaraz

Post autor: grzyb516 » pt wrz 18, 2015 18:55

Airbag :helm: taka mała literówka xd
Na forum audi dali mi schematy: http://docdro.id/hfw8m09" onclick="window.open(this.href);return false;
Doszedłem do etapu włączania przekaźnika na krótko, dalej nie mam pojęcia co robić... Ktoś może ogarnął by coś z tego schematu, bo mi raczej słabo to wychodzi :(
Bardzo mi zależy na pamięci, bo autem jeżdżą dwie osoby i denerwuje szukanie ustawienia idealnego za każdym razem jak się wsiada do auta. Proszę was o pomoc :) z góry dzięki ;)



grzyb516
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt sie 22, 2014 11:15

Recaro z audi d2 do mk2, schemat potrzebny od zaraz

Post autor: grzyb516 » sob wrz 19, 2015 13:36

Naprawdę nikt nie ma pojęcia jak to podłączyć? :-(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości