Kierunki w MK3 Problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MustangVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 07, 2006 23:27
Lokalizacja: Mysłowice

Kierunki w MK3 Problem

Post autor: MustangVW » śr wrz 27, 2006 22:35

Witam wszystkich mam mały problemik z kierunkami w sumie z jednym prawym czasami mu coś odbija i i zaczyna migać za szybko niż lewy czym to moze być spowodowane czyżby przerywacz a jeśli tak to gdzie się on znajduje. Zgóry dzieki za pomoc .Pozdro



wczyz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pn cze 13, 2005 18:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wczyz » śr wrz 27, 2006 22:41

Witam! Miałem taki sam problem. U mnie okazało się, że kierunkowskaz przeciekał i na styku żarowki i gniazda była wilgoć. Po sklejeniu kierunku i przeczyszczeniu styków wszystko jest ok... Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
Pi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt wrz 30, 2005 01:04
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Pi » śr wrz 27, 2006 22:57

Cieknące przednie kierunki to zmora mojego auta, szczególnie właśnie prawy... Nie mam pomysłów jak to uszczelnić, znowu zaczął słabo świecić, pewnie się zasyfił i znowu będzie cała obudowa do wymiany. :/

Na początku, tuż po kupieniu auta, też myślałem, że przerywacz umiera, jednak problemem była woda w kierunku, tam już wręcz trawa rosła. :>

A szybsze miganie oznacza, że któraś z żarówek ma zwarcie, albo się spaliła.


[img]http://images37.fotosik.pl/111/1d053f09877e28c9.png[/img]

Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

Post autor: Bednarus » czw wrz 28, 2006 01:19

Jak zacznie Tobie znowu kierunek wariować, to zobacz czy w tym czsie świecą oba (przód tył). Może być tak, że gdzieś się styk rozłącza i poprostu jeden nie świeci. A wtedu będą wlaśnie wariować. To jest taka informacja jakby któraś z żarówek się na przykład spalila czy coś w ten deseń.



Awatar użytkownika
paww18
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 682
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 22:37
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: paww18 » czw wrz 28, 2006 07:56

ja jako uszczelnienie kierunku z przodu zapodalem sobie taki klej goracy z pistoletu bosch, malo sie nie poparzylem przy tym :) ale efekt jest bdb :) nic nie przecieka, pozdraVWiam :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 458 gości