[głośniki] Mała skrzynia z paroma ograniczeniami

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » śr wrz 27, 2006 11:08

Tak. Drogą mailową uzgodniłem, że zamiast Hetza będzie Powerbass. Cena się nie zmienia.
A ile wtedy koszt wysyłki?
mkowalm pisze:ponawiam pytanie - którędy wmk2 przeciągnąć kabel plusowy od aku do środka?
Ja w swoim MK3 + i - pociągnąłem lewym progiem, poźniej pod tylną kanapą i do bagażnika. Sygnałowe pociągnąłem prawym progiem i gra elegancko bez zakłóceń.



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » śr wrz 27, 2006 11:33

blachy pisze:
Tak. Drogą mailową uzgodniłem, że zamiast Hetza będzie Powerbass. Cena się nie zmienia.
A ile wtedy koszt wysyłki?
mkowalm pisze:ponawiam pytanie - którędy wmk2 przeciągnąć kabel plusowy od aku do środka?
Ja w swoim MK3 + i - pociągnąłem lewym progiem, poźniej pod tylną kanapą i do bagażnika. Sygnałowe pociągnąłem prawym progiem i gra elegancko bez zakłóceń.
Kosz wysyłki kurierem za pobraniem 30zł. Tak jest na "o mnie"


Nie o to mi chodziło. Jak kable mają lecieć w środku auta to już wiem. Chodziło mi o miejsce przeciągnięcia kabla zasilającego z komory silnika do wnętrze auta. Wyczytałem, że w MK3 jest taka guma z dziurą, a nie wiem czy w MK2 coś takiego jest.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » śr wrz 27, 2006 13:04

w mk2 jest bardzo podobnie (otwory montażowe zaślepione :) )
mkowalm pisze: Tak. Drogą mailową uzgodniłem, że zamiast Hetza będzie Powerbass. Cena się nie zmienia.
bardzo dobra decyzja i spokojnie napędzisz go tym wzmacniaczem



Awatar użytkownika
no-name
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 16, 2004 10:34
Lokalizacja: DB / DSW
Kontakt:

Post autor: no-name » śr wrz 27, 2006 13:10

mkowalm pisze: ponawiam pytanie - którędy wmk2 przeciągnąć kabel plusowy od aku do środka?
rozkrec w srodku plastik nad pedalami i posc kable z cala reszta do komory!
robilem ostatnio, miejsce latwe do wylapania.



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » śr wrz 27, 2006 13:29

mkowalm pisze:Wyczytałem, że w MK3 jest taka guma z dziurą, a nie wiem czy w MK2 coś takiego jest.
w mk2 tez masz podobnie... musisz popatrzec gdzie ida jakies obecne kable i w to samo miejsce pusic ten zasilajacy od aku... powinienes wyjsc przy bezpiecznikach... a potem tak jak pisali... progiem pod kanapa i do bagaznika ;)



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » czw wrz 28, 2006 14:46

Wzmacniacz już doszedł. Czekam jeszcze na skrzynie z głośnikiem. Razem ze wzmacniaczem dostałem firmowy kabel RCA. Niestety bez kabelka REMOTE.

Tym kabelkiem idzie pewnie bardzo mała ilośc prądu. Można kupic byle jaki kabelelk do tego? To znaczy wiadomo, że nie żyłka.



Kuman

Post autor: Kuman » czw wrz 28, 2006 15:12

mkowalm pisze:Wzmacniacz już doszedł. Czekam jeszcze na skrzynie z głośnikiem. Razem ze wzmacniaczem dostałem firmowy kabel RCA. Niestety bez kabelka REMOTE.

Tym kabelkiem idzie pewnie bardzo mała ilośc prądu. Można kupic byle jaki kabelelk do tego? To znaczy wiadomo, że nie żyłka.
Ten kabelek służy do tego, żeby tylko podawać 12V. Natężenia praktycznie tam nie ma-ja bym dał 1,5mm glośnikowy 1 żyła i już :)



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » ndz paź 01, 2006 15:02

kumaneq pisze:
mkowalm pisze:Wzmacniacz już doszedł. Czekam jeszcze na skrzynie z głośnikiem. Razem ze wzmacniaczem dostałem firmowy kabel RCA. Niestety bez kabelka REMOTE.

Tym kabelkiem idzie pewnie bardzo mała ilośc prądu. Można kupic byle jaki kabelelk do tego? To znaczy wiadomo, że nie żyłka.
Ten kabelek służy do tego, żeby tylko podawać 12V. Natężenia praktycznie tam nie ma-ja bym dał 1,5mm glośnikowy 1 żyła i już :)
OK.

Sub do mnie doszedł. Z zewnątrz sprawia wrażenie bardzo dobrze wykonanego.


Pytanie bo teraz tak myslę i mysle... i czym ja podłącze suba do wzmaka? No właśnie. Jakim kablem ten krótki odcinek połączyć? 2,5mm2 wystarczy?

===============================

kupiłem 2m 2,5mm2... mam nadzieje, że to da radę?


EDIT:

No i już wszystko podłączone... wrażenia? Baaaaardzo pozytywne. Jestem ogromnie zaskoczony jak to gra.

Dla przypomnienia. Radyjo to Clarion DB358RMP, przód to Powerbass S-6C, w bagażniku siedzi Powerbass 1024v.2 w skrzyni closed 20litrów.

Pomimo, że głośnik 25cm, skrzynia 20litrów to uderzenie jest ogromne jak na moje potrzeby. Ten powerbass potrafi z siebie wydusić bardzo wiele :P

Teraz gra to pięknie. Jestem zadowolony z mojego audio, nie żałuje wydanych pieniażków, a jest tego trochę sporo..

..nie potrafię wyjść z zachwytu... :P co tu dużo pisać... wokół mnie piękne wysokie i średnie tony, a po aucie rozlega się bardzo miły basik.. :D

jeszcze raz dziekuję wszystkim, którzy tutaj mieli swój wkład w ten topic, oczywiście wynagrodzę punkcikami bo jakże by inaczej.

:okej:



Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » pn paź 02, 2006 06:29

Cieszy mnie fakt Twojego zadowolenia i pewnie już wkrótce zakupię też tego powerbass'a do bagażnika w obudowie zamkniętej o identycznym litrażu.

Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości