Jakie reflektory tylne były na pierwszy montaż?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

Jakie reflektory tylne były na pierwszy montaż?

Post autor: Skrzak » wt lip 07, 2015 15:43

Trzymałem mk4 hb 1.6 16v, rocznik 2002/2003 z salonu pl, dwa miechy w ASO VW w Koszalinie. Dziś odebrałem i przypadkiem zobaczyłem, że tylne lampy są magneti marelli. Coś mi tu śmierdzi podmianą, nie zwróciłem uwagi wcześniej czy miałem hella a auto nowe kupione przez ojca w 2003 w salonie i od nowości auto było igła, garażowane nie jeżdżone (40tys przebieg). Strach pomyśleć co jeszcze mogliby podmienić..



Awatar użytkownika
Robson91
VW Baron
VW Baron
Posty: 3352
Rejestracja: pn cze 11, 2012 11:51
Lokalizacja: Małopolskie

Jakie reflektory tylne były na pierwszy montaż?

Post autor: Robson91 » śr lip 08, 2015 09:50

To nie reflektory tylko lampy ;) tylne były hella albo właśnie MM to tak przód masz albo hella albo valeo, tył MM szczególnie jest jesli chodzi o pacyfici nie wiem czego się boisz :D jak by podmienili(nie mowie ze to zrobili) na depo to byś się mógł martwić ale jak jest MM to spoko ;)a pozatym w jakim celu mieli by to zrobić


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=533635" onclick="window.open(this.href);return false; powoli do przodu...

Obrazek

Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

Jakie reflektory tylne były na pierwszy montaż?

Post autor: Skrzak » śr lip 08, 2015 11:22

Acha no to spoko. No chociażby w takim celu, że golfik jest jak z fabryki i za darmo ktoś mógł sobie podmienić na moje nowe. A przód to wiem jaki mam - miałem obie hella ale jedna się stłukła a miałem valeo pod ręką więc mam jedną taką i jedną taką.
Apropos MM - jakiś czas temu w swoim variancie wymieniałem siłowniki klapy i miałem do wyboru Krosno i MM i myślałem, że MM to tez jakiś tańszy zamiennik.



Awatar użytkownika
Robson91
VW Baron
VW Baron
Posty: 3352
Rejestracja: pn cze 11, 2012 11:51
Lokalizacja: Małopolskie

Jakie reflektory tylne były na pierwszy montaż?

Post autor: Robson91 » śr lip 08, 2015 11:44

Nie ;) MM to dobra firma dużo części robi na pierwszy montaż np do fiatów


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=533635" onclick="window.open(this.href);return false; powoli do przodu...

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości