Problem po wymianie klamki bagażnika

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

boszcz12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 28, 2015 10:03

Problem po wymianie klamki bagażnika

Post autor: boszcz12 » ndz cze 28, 2015 10:12

Witam. Ostatnio wymieniałem u kolegi w Golfie IV 1998 klamkę klapy bagażnika, wszystko poszło sprawnie do momentu próby. Kiedy na pilocie wciskamy otwarcie drzwi, te się otwierają a bagażnik zamyka, jeśli wciskamy zamknięcie drzwi bagażnik się otwiera. Wydaje się, że wszystko zostało zamontowane poprawnie, sprawdzałem już kilka razy i brakuje mi już pomysłów. :otepienie:



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Problem po wymianie klamki bagażnika

Post autor: muszkatobiasz » pn cze 29, 2015 21:14

próbowałeś ręcznie kluczem w klapie? zamknąć zamek i wtedy od kluczyć pilotem. z kablami coś robiłeś? lub dwa razy naduś zakluczanie



boszcz12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 28, 2015 10:03

Problem po wymianie klamki bagażnika

Post autor: boszcz12 » pn cze 29, 2015 23:56

Klucza do zamka niestety nie mam ponieważ trzeba było wymienić klamkę razem z zamkiem i jak bywa z częściami z odzysku nie wszystko jest. Jeśli chodzi o kable to tylko przełożyłem mikrostyk na obecnie zamontowany zamek. Będę na dniach się widział z kolegą i spróbuję zrobić tak jak napisałeś.



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Problem po wymianie klamki bagażnika

Post autor: muszkatobiasz » wt cze 30, 2015 22:40

jeszcze możesz odpiąć wtyczkę z zamka i wtedy ustawić pilotem na takie same ustawienie i założyć wtyczkę z powrotem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości