Potrzebuję pomocy na temat sierpów

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

53logol42
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 06, 2014 15:07

Potrzebuję pomocy na temat sierpów

Post autor: 53logol42 » śr cze 10, 2015 23:28

Siema, a mianowicie wsadziłem nową felgę z tyłu o rozmiarze 9j. wiadomo felga szeroka wiec wystaje około 2 cm, doszły mnie słuchy że jeżeli wstawię sierpy od gti to dopasuje felgę do budy, no i tu zaczynają się schody ponieważ nie posiadam wersji gti i nie mam zadnych listew ani progów z tej oto wersji, poczytałem na niecie że niestety ale nie podejdą. Znalazłem na allegro takie oto sierpy i pytanie moje jest następujące czy podejdą i czy chociaż troche zakryją mi felgę? jeżeli temat był to przepraszam ale nie mogłem znaleźc. Jeżeli ktoeś miła ten sam problem proszę o pomoc nie chcę stracic dowodu.

http://allegro.pl/vw-golf-3-iii-vento-n ... 09158.html" onclick="window.open(this.href);return false;



53logol42
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 06, 2014 15:07

Potrzebuję pomocy na temat sierpów

Post autor: 53logol42 » sob cze 13, 2015 00:54

up



Awatar użytkownika
rejczel97
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: ndz lut 22, 2015 00:11
Lokalizacja: Mielec

Potrzebuję pomocy na temat sierpów

Post autor: rejczel97 » sob cze 13, 2015 15:38

siepry Ci ciutkę poszerzą lecz nie wiem czy aż 2cm. Nie kupuj tych co podałeś link bo jestem w 99% pewny że tego nie da się spasować, szukaj ori sierpów na złomie np. Ja swoje od GT dorwałem z listwami na drzwi za 50zł. :D Ewentualnie zaklepanie błotników tak, że bedzie sierp pasował i wtedy bez problemu się pomieści :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości