uruchomienie silnika(kontrolka temperatury)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
arkadio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lis 27, 2004 10:37
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

uruchomienie silnika(kontrolka temperatury)

Post autor: arkadio » ndz lut 20, 2005 21:22

Witam wszystkich. Mam malutkie pytanko. Chodzi o kontrolki w mk II, które migają po przekręceniu kluczyka. Czy mozna odpalic silnik nie czekajac aż przestanie migać kontrolka od temp. silnika. Może nie ma to znaczenia, ale ona miga chyba w jakimś celu. Sory za dziwne pytanie, ale strasznie mnie to ciekawi. Pozdrawiam.


mk II rulez

79Adam79
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: sob lis 20, 2004 16:51
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 79Adam79 » ndz lut 20, 2005 21:32

Dobre pytanko
Jeździłem różnymi autami i nigdy nie czekałem aż kontrolki zgasną , nawet nie zwracałem uwagi czy zgasły, przy kupnie golfa sprawdzałem po jakim czasie kontrolki gasną i u mnie wszystkie 3 czerwone gasną w różnym czasie (przede wszystkim chodziło mi o to czy np. kontrolka oleju nie jest z czymś zmostkowana)



Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: nawrotvw » ndz lut 20, 2005 21:39

Jeśli chodzi o kontrolki to po włączeniu zapłonu zapalają się one w celu sprawdzenia czy czujniki i układy działają. Można odpalić furę nie czekając aż kontrolki zgasną, gorzej jak nie zgasną po odpaleniu.



Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » pn lut 21, 2005 16:58

nawrotvw pisze:Jeśli chodzi o kontrolki to po włączeniu zapłonu zapalają się one w celu sprawdzenia czy czujniki i układy działają. Można odpalić furę nie czekając aż kontrolki zgasną, gorzej jak nie zgasną po odpaleniu.
Wiec lepiej odczekac kilka sekund niech zgasna te co maja zgasnac :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 314 gości