zaślepki spryskiwaczy i włączniki nateżenia światła

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Majsterek20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 23, 2012 21:48

zaślepki spryskiwaczy i włączniki nateżenia światła

Post autor: Majsterek20 » wt cze 09, 2015 17:24

Witam :)
Posiadam golfika VI chce założyć ksenon + adaptery i imitacje wysokości koszt około 3k i mam pytanko
mój golfik nie ma spryskiwaczy i chciałbym zrobić imitacje :D czyli przykleić inne na zderzak czy ktoś wie które w miare jako tako pasują ?:)
aaa i jeszcze jedno...

Czy włącznik od natężenia światła i regulacji wysokość jest taki sam co oryginalny z samą regulacja natężenia światła ? chodzi mi o gabaryty...

Szykuje sie na policje tak,tak wiem dopatrzy sie i tak ... no ale kto nie próbuje ten nie ma :D

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

zaślepki spryskiwaczy i włączniki nateżenia światła

Post autor: grg474 » wt cze 09, 2015 19:47

wybacz stary ale robisz wiochę
2 czujniki poziomowani ato max 300zł przykładowa aukcja, do tego sterownik 250 i zrobienie wiązki - czyli max 700zł
spryskiwacze to jakieś 300-500zł
czyli od 1tys do 1,2 max musisz dołożyć. Na lampy nie szkoda ci 3 tys zł, ale na zrobienie kompletnego zestawu już żyłujesz


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
marmi m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 743
Rejestracja: pn sie 08, 2011 23:08
Lokalizacja: K-ce

Re: zaślepki spryskiwaczy i włączniki nateżenia światła

Post autor: marmi m » śr cze 10, 2015 21:53

W golfie VI jest tylko jeden czujnik poziomowania na tylnej osi, kompletna wiązka ze sterownikiem do xenonu i samopoziomowaniem to ok 450zł...

Komplet oryginalnych spryskiwaczy to ok 300zł i do tego wiązka instalacji ok 150zł...

Montaz i instalacja spryskiwaczy jest banalnie prosta...

A co do czujnika natężenia ośweitlenia tez z regulacją wysokości świateł i bez sa identiko...


CC 1,7CDTI --> VW GOLF V 1,9TDI -->GOLF 6 2.0TDI CR

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości