Coś wypadło z kolumny kierownicy.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

Coś wypadło z kolumny kierownicy.

Post autor: Skrzak » śr maja 13, 2015 20:09

Wstawiłem tu bo dziś robiłem geometrię zawieszenia i facet powiedział, że jakieś tam początki czegoś z drążkiem kierownicy i mówi że to standard. I teraz tak sobie przypomniałem, że ze dwa lata temu wypadł taki na pół pęknięty krążek z kolumny kiery. Co to może być:

ObrazekObrazek



Maszan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 819
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 16:30
Lokalizacja: Skawina, malopolska

Coś wypadło z kolumny kierownicy.

Post autor: Maszan » śr maja 13, 2015 21:29

Wyglada jak plastik pod punktami masowymi :sa 2 pod sruby M6 jak zdejmiesz dolna oslone to bedzie widac czy to to.


VW Bora 1.9TDI 01' ASV+sprzedany.
VW Golf 4 1.4 99' LPG -sprzet zony :)
Seat Leon 1.6 16 05' LPG

Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

Coś wypadło z kolumny kierownicy.

Post autor: Skrzak » ndz maja 31, 2015 22:12

No właśnie zdjąłem osłonę i obejrzałem punkt masowy ten ,który jest tuż pod modułem komfortu. Plastikowy krążek z punktu masowego mimo, że podobny to jednak widać, że jest inny.

Czy ja dobrze rozumiem, że pod kierownicą są dwa punkty masowe? Jak tak to gdzie jest ten drugi?

Wydaje mi się, że to raczej z kolumny kierownicy wypadło ale głowy nie dam, możliwe, że gdzieś spod osłony nad nogami. Bo też podejrzewam że to może być jakieś pół krążka od blokady kierownicy, ale oglądałem chyba z 50 fotek mechanizmu kolumny i nie dopatrzyłem podobnego krążka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości