Poluzowany wewnętrzny uchwyt drzwi - jak dokręcić?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Captivity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 03, 2015 10:42

Poluzowany wewnętrzny uchwyt drzwi - jak dokręcić?

Post autor: Captivity » śr maja 27, 2015 10:47

Witam

W mojej Borze uchwyt drzwi pasażera jest trochę luźny. Chciałbym go odkręcić, ale nie wiem jak dojść do jakiejkolwiek śruby. Myślałem, że ten plastik jest na zatrzaski, zdejmie się go i tam będzie śruba, ale on jest przyklejony, więc nie wiem czy ryzykować oderwaniem go. Pomóżcie.

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr maja 27, 2015 12:00 przez Captivity, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Poluzowany wewnętrzny uchwyt drzwi - jak dokręcić?

Post autor: Qto » śr maja 27, 2015 10:57

foto nie działa...ale jeśli dobrze zrozumiałem o co chodzi, to ten plastik jest na trzy zatrzaski. Trzeba podważyć i zdjąć...pod nim znajdziesz dwie śruby na krzyżak.



Captivity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 03, 2015 10:42

Re: Poluzowany wewnętrzny uchwyt drzwi - jak dokręcić?

Post autor: Captivity » śr maja 27, 2015 12:01

Qto pisze:foto nie działa...ale jeśli dobrze zrozumiałem o co chodzi, to ten plastik jest na trzy zatrzaski. Trzeba podważyć i zdjąć...pod nim znajdziesz dwie śruby na krzyżak.
Foto poprawione. Dzięki za odpowiedź, tak właśnie myślałem, ale jak próbowałem podgiąć, to wydawało się, że to jest sklejone a nie na zatrzask, chyba że jakiś mózg to już rozbierał i skleił...



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Poluzowany wewnętrzny uchwyt drzwi - jak dokręcić?

Post autor: Qto » śr maja 27, 2015 12:28

z prawej strony rączki, na dole, włóż płaski śrubokręt skierowany w lewo - mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłem. W tamtym miejscu najłatwiej to rozebrać bez uszkodzeń.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości