szarpanie, brak mocy i inne problemy 1Z TDI

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rejczel97
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: ndz lut 22, 2015 00:11
Lokalizacja: Mielec

szarpanie, brak mocy i inne problemy 1Z TDI

Post autor: rejczel97 » pt kwie 17, 2015 20:33

Jadę za 2 godzinki w trasę 140km w dwie strony - muszę - wyjścia nie mam, mam nadzieję że nic się mi nie posypie, kumpel będzie obsługiwał laptopa i zobaczę co i jak.
Odłączyłem N75 - bajbas na szybko i zobaczę czy coś się zmieni - tzn ta dziura w mocy :-)
Problemem dla mnie nie jest że coś się psuje bo uwielbiam robić przy samochodach i naprawiać, no ale w liceum nie płacą za naukę i ciężko uzbierane pieniążki na autko się prawie skończyły, a tu w głowie jest cały projekcik i nie wiem jak go sfinalizuję :-(


Objechane, n75 jest okej, na bajpassie jest to samo, 4 bieg, okolo 3300 dziura w mocy potem powolne wdrapywanie, nastepna okolo 3800 no i wiecej niz 4000 nie poszedl.
Co do drgan i tych cykań, ciekawe są obroty w VAGu ktore sobie skaczą od 861 do 1001, a dawka na kanale 1 poz. 2 od 0.6 do 5.8 :D Korekcje skaczą rowniez od -1 do 4,98 ciekawie nie ? :D



Pompa od VW_seller, hybryda, spowodowała że problemy ustały, silniczek chodzi równo, nie szarpie, odpala idealnie, kąt wtrysku 54, dawka 2,8mg.
Lecz co mnie zdziwiło poleciał mi te 160km/h - widać ogromną poprawę dynamiki, ale do 170 mu się nie spieszyło i nie było miejsca, gdzie może być problem z v-maxem?


Nie piszemy posta pod postem, używamy opcji edytuj.
palio



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

szarpanie, brak mocy i inne problemy 1Z TDI

Post autor: VW_seller » pt kwie 17, 2015 20:53

rejczel97 pisze:Pompa od VW_seller, hybryda, spowodowała że problemy ustały, silniczek chodzi równo, nie szarpie, odpala idealnie
polecam się na przyszłość :) :pub:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
rejczel97
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: ndz lut 22, 2015 00:11
Lokalizacja: Mielec

szarpanie, brak mocy i inne problemy 1Z TDI

Post autor: rejczel97 » sob kwie 18, 2015 22:33

Przy 155kmh dzisiaj na autostradzie roznica miedzy butem w podlodze a połowa wciśnięcia gazu byla jedynie w lykaniu paliwa, katalizator blokuje wydech spalin i ma problem? Moze to byc to? Juz kompletuje przelot wiec to na dniach bedzie sprawdzone dokladnie no ale mysl o tym gryzie co moze mu jeszcze dolegac :-)



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

szarpanie, brak mocy i inne problemy 1Z TDI

Post autor: VW_seller » sob kwie 18, 2015 23:01

jeszcze masz kata ? :shock:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości