[głośniki] mk2 -jakie dobre głośniki z przodu???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob wrz 23, 2006 05:12

Panter, nie przykręcaj głośników do tego plastyku. Zajrzyj do sklepu. Tam właściwie jest wszystko.Najbardziej optymalne wyjście to zestaw odseparowany z przodu ( midbasy plus tweetery)

http://www.powe.com.pl/product_info.php ... ucts_id/99
http://www.powe.pl/golf.html
Głośniki kupisz na allegro.



Awatar użytkownika
Panter
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 00:04
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: Panter » sob wrz 23, 2006 08:45

mi osobiscie to rozwiazanie nie pasuje... nie da sie jakos pod te kieszonki jakis wsadzic?



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » sob wrz 23, 2006 09:06

Panter pisze:mi osobiscie to rozwiazanie nie pasuje... nie da sie jakos pod te kieszonki jakis wsadzic?
No ok niech Ci nie pasuje. Ale potem jak coś zamontujesz to nie narzekaj, że lekko podgłośnisz i bedzie wszystko trzeszczało i drżało, a więcej będziesz przeklinał niż cieszył się muzyką.

Ja jak miałem jeszcze oryginalne audio to marne 13cm Nokia potrafiły wprowadzić w wibracje całą kieszeń wydając przy tym niemiłe dźwięki... dobrze się zastanów. Trochę podłubiesz, a bedziesz sporo bardziej zadowolony niż "troche".



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob wrz 23, 2006 09:40

mkowalm pisze:Ja jak miałem jeszcze oryginalne audio to marne 13cm Nokia potrafiły wprowadzić w wibracje całą kieszeń wydając przy tym niemiłe dźwięki... dobrze się zastanów. Trochę podłubiesz, a bedziesz sporo bardziej zadowolony niż "troche".
i to by było na tyle odnośnie montowania głośników w dzrwi. Sporo ludzi naprawdę znających sie na rzeczy przerabiało temat, i wiedzą co mówią. Ale ....wybór należy do Panter, a



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości