Przebice kabli

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

thesykacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 17:46

Przebice kabli

Post autor: thesykacz » czw lut 05, 2015 19:30

Wisz ze nie wiem. Odebrałem od niego auto Wymienił kable swiece yczyscił przepustnice auto chodzioł normalnie zrobiłem jekies 100km i znów wróciał ten sam problem do 3 tys i koniec



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Przebice kabli

Post autor: Haki » czw lut 05, 2015 19:38

viewtopic.php?t=117701" onclick="window.open(this.href);return false;


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

thesykacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 17:46

Przebice kabli

Post autor: thesykacz » czw lut 05, 2015 19:54

przepraszam nie przepustnice czyscił tylko przepływomierz. a co do przepustnicy to jest brudna. moze tez to byc wina jej?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przebice kabli

Post autor: Haki » czw lut 05, 2015 20:33

thesykacz pisze:przepraszam nie przepustnice czyscił tylko przepływomierz. a co do przepustnicy to jest brudna. moze tez to byc wina jej?
Przeczytałeś temat który dałem ? tam opisane jakie są objawy ... reszta na forum - i google ...

Znajdź kogoś z REGIONALNEGO - obeznanego w diagnozowaniu Vag-iem --- bo ten Twój mechanik to może Żuki naprawiać


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

thesykacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 17:46

Przebice kabli

Post autor: thesykacz » czw lut 05, 2015 20:34

na to wychodzi ze tak. jutro bede chciał wyczyscic przepustnica. I na to wychodzi ze chyba nowe kable byly nie potzrebne.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Przebice kabli

Post autor: Haki » czw lut 05, 2015 20:43

Masz 14 dni na zwrot towaru jeśli okaże się ,że stare były ok ... z tą przepustnicą baw się jak masz lapka i kabelek do OBD


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

thesykacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 17:46

Przebice kabli

Post autor: thesykacz » pt lut 06, 2015 13:22

Wyczyściłem przepustnice lecz jej nie adaptowałem bo nie mam kabla. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48a ... 8898e.html" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aef ... 78f33.html" onclick="window.open(this.href);return false; . na filmiku przedstawiam jak sie zachowuje moje auto po dodawaniu gazu na biegu jałowym podczas jazdy jest to samo " onclick="window.open(this.href);return false; . Powiedzcie co mu jest bo juz nie mam pomysłu.



Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

Przebice kabli

Post autor: MaciekV5 » pt lut 06, 2015 13:35

Bez porządnej diagnostyki to możemy sobie tutaj w nieskończoność wymieniać części, które mogą być za taki objaw odpowiedzialne.
Miałeś błędy związane ze składem mieszanki, zostały wyeliminowane? Nie wywala już błędu sondy? Przepływomierz jest sprawny?
Tak jak napisał Haki, szukaj kogoś kto Ci zrobi sensowną diagnostykę.

Drobna uwaga odnośnie kabli, Beru to oczywiście sprawdzona firma ale niekoniecznie do tego silnika. Z własnego doświadczenia polecam dwa rozwiązania. Albo ori kable z ASO czerwone (ok. 70zł sztuka) albo firma BREMI (to tej firmy są ori kable), ostatnio nawet pojawiły się na allegro.



thesykacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 17:46

Przebice kabli

Post autor: thesykacz » pt lut 06, 2015 13:53

mechanik powiedział ze skaład mieszanki wyrównany następnie sondę niekiedy wywali mówil ze przepływomierz daje dobre wartosci. Wina kabli to chyba nie bedzie z racji tej ze jak przytkam kruciec do połowy do chodzi normalnie auto. Być moze ze bedzie cos z powietrzem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości