"syczenie" po zgaszeniu auta

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

"syczenie" po zgaszeniu auta

Post autor: Sztomel » sob lis 08, 2014 15:17

Tak, to jest tylko moja opinia aczkolwiek wiem, że sprawiedliwa. Ja osobiście wstydzę się za, w ten sposób, przyznane mi punkty.


Obrazek

Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

"syczenie" po zgaszeniu auta

Post autor: italiano_83 » sob lis 08, 2014 15:28

Sztomel pisze:Tak, to jest tylko moja opinia aczkolwiek myślę, że sprawiedliwa. Ja osobiście wstydzę się za, w ten sposób, przyznane mi punkty.
Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz zgłosić propozycje zmiany w regulaminie w odpowiednim temacie, lub bezpośrednio do administracji forum.
Natomiast ja osobiście uważam takie działanie za tworzenie "martwego" prawa, to użytkownik ocenia czy i w jaki sposób chce podziękować za pomoc i czy dana informacja jest dla niego na tyle istotna, że chce komuś kliknąć "pomógł".
Innymi słowy multum razy jest tak, że pomagasz użytkownikom, rozwiązujesz ich problemy i nie otrzymujesz za to żadnej "wdzięczności" czy to zwykłego "dziękuje" czy punktu "pomógł" w innym przypadku miał byś ich znacznie więcej według mnie. Więc jak raz na jakiś czas ktoś przyzna Tobie czy komuś innemu "wątpliwą" pochwałę, to też nic się nie stanie wielkiego.


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

"syczenie" po zgaszeniu auta

Post autor: Sztomel » sob lis 08, 2014 15:37

Nie, no bez przesady. Ja już dawno wyrosłem z tego, że oczekuję jakiejkolwiek aprobaty za napisane posty. Miałem już sporo punktów na innym forum, z których zrezygnowałem od tak za jednym zamachem. Na co mi one ! Nic za nie nie kupię przecież ! Są fora na których nie są przyznawane żadne punkty np. Passata i Audi A4 i jeszcze szlag mnie z tego tytułu nie trafił :)
Nie czuję żadnej innej potrzeby jak tylko naprowadzić kogoś na ewentualne bardziej lub mniej właściwe wnioski.
I popatrz ile zmarnowaliśmy czasu i zaśmieciliśmy miejsca w tym temacie aby zajmować się takimi pierdołami.


Obrazek

robert14-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 12:49
Lokalizacja: sucha beskidzka
Auto: VW Golf VII 1.4 TSI
Silnik: CXSA

"syczenie" po zgaszeniu auta

Post autor: robert14-83 » sob lis 08, 2014 15:46

słuszna uwaga- pochwała to decyzja użytkownika ale nie chce już wspominać kto pierwszy wspomniał tutaj o klapie gaszącej :bajer: jako ewentualnym problemie tematu wątku...



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

"syczenie" po zgaszeniu auta

Post autor: Sztomel » sob lis 08, 2014 15:48

robert14-83 pisze:le nie chce już wspominać kto pierwszy wspomniał tutaj o klapie gaszącej jako ewentualnym problemie tematu wątku...
właśnie to miałem na myśli.


Obrazek

robert14-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 12:49
Lokalizacja: sucha beskidzka
Auto: VW Golf VII 1.4 TSI
Silnik: CXSA

"syczenie" po zgaszeniu auta

Post autor: robert14-83 » sob lis 08, 2014 15:54

Sztomel pisze:właśnie to miałem na myśli
:pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości