Naba

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lysey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:06

Naba

Post autor: Lysey » śr wrz 24, 2014 02:09

Witam wszystkich.

Mam problem z dobraniem naby do kierownicy Victor. Zakupilem Kierownice Victor + nabe do golfa II, III itp... tylko jak sie okazalo ze mam starszy model golfa II i do 88r sa mniejsze wielokliny 17mm a tą co zakupilem jest do powyzej 88r na wiekszy wieloklin. I teraz jest problem z dobraniem naby. NIe wiem czy musze szukac tylko firmy victor zeby pasowaly tez 5 srub od mocowania kierownicy. Z tego co sie orientuje jest pare rodzai np na 3 sruby na 5, 6 srub, ja mam na 5 i tu jest moje pytanie czy sa rozne rostawy na tych nabach z pięcioma otworami ,czy jest tylko jeden, ze na pewno kierownica podejdzie, bo jakos na aukcji dziwne wymiary podaja albo ja zle mierze chodz bardzo watpie. Pisza ze 35mm okleglosc miedzysasiednimi otworami, a u mnie raczej wychodzi okolo 44mm od srodka do srodka. Wiec nie wiem. Prosze o pomoc bo nie chce sie wpakowac dodatkowe koszty odsylania zlej naby.

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Naba

Post autor: marcinek84 » śr wrz 24, 2014 07:31

Najszybciej będzie zdobyć przejsciowke z małego na większy wieloklin, mam golfa z 89 i fabrycznie jest założona na ten mały trzeba dobry ściągacz i Masz przejściówki. Nie wiem czy w FAQ nie ma porady o tym.
Tu masz taką redukcję http://m.allegro.pl/tulejka-redukcyjna- ... 04914.html


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lysey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:06

Re: Naba

Post autor: Lysey » śr wrz 24, 2014 11:55

Dzieki wielkie za odpowiedz. O czyms takim myslalem ze fajnie gdyby bylo i jednak jest :chytry: Teraz mam nadzieje ze to podpasuje bez problemu bo szkoda mi tej naby bo jest w bardzo dobrym stanie.

Pozdrawiam



Lysey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:06

Re: Naba

Post autor: Lysey » czw wrz 25, 2014 13:55

Wszystko podpasowalo. Kierownica dobrze umocowana, kierunkowskazy odbijaja i klason dziala. Sa moze jakies emblematy VW, GTI? zamiast tego RAID?.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości