Pedały nie wracają do końca.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Pedały nie wracają do końca.

Post autor: OsteR9019 » śr wrz 17, 2014 22:29

Zamontowałem w mk2 pedały i pompę z toledo (sprzęgło hydrauliczne) i problem polega na tym że nie wracają do końca. Niby wszystko jest ok bo po wciśnięciu cofają się ładnie ale nie na tyle by rozłączyć czujniki i np świecą się cały czas światła stop. Nie da się ich podnieść ręcznie do potrzebnej wysokości, dopiero po rozpięciu z cięgna idą na tyle wysoko żeby stop przestał świecić. Wygląda tak jakby dostał się jakiś dystans między pompę a pedały ale oprócz blachy oddzielającej przestrzeń pasażerską od silnika nic tam nie ma.
Ma ktoś pomysł co mogło pójść nie tak? Wcześniej w toledo wszystko było jak należy.


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

bioly05011
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2829
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 21:36
Lokalizacja: Rzepin

Pedały nie wracają do końca.

Post autor: bioly05011 » śr wrz 17, 2014 23:16

sprawdź regulację na czujniku ,prawdopodobnie wciśnięty jest ,spróbuj pociągnąć za konieć czujnika w powinien pyknać przy mocniejszym pociągnięciu ,
dodatkowo mam rozumieć że hamulce działają bez zarzutu ? jak tak zrób jak pisałem wyżej


Sprzedam części do pomp wtryskowych,całe pompy 110afn,90 1z, 90 Z górnym przelewem,pompa renault 1.9dti tłok 11

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Pedały nie wracają do końca.

Post autor: OsteR9019 » sob wrz 20, 2014 22:04

bioly05011 pisze:sprawdź regulację na czujniku ,prawdopodobnie wciśnięty jest ,spróbuj pociągnąć za konieć czujnika w powinien pyknać przy mocniejszym pociągnięciu
Wszystkie trzy na raz raczej by się nie wcisnęły. Sprawdzałem już je ręcznie i chodzą bardzo dobrze, załączają jak trzeba. Z resztą świecą światła stop które przy wciśniętym nie mają prawa świecić. Jedyne co mi przyszło do głowy to jakiś dodatkowy dystans między pompą a stelażem pedałów którego nie widzę, a rozbierać mi się nie uśmiecha :-(


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości