Mk3 ściąga na lewo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr wrz 13, 2006 16:45

nie ma tam zadnej spręzyny a patrzyłeś na łozysko w kolumnie to co masz w kielichu



MAW68
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: wt lis 29, 2005 14:09
Lokalizacja: Lublin

Post autor: MAW68 » wt sty 02, 2007 13:45

U mnie sprawa wyglądała podobnie. Ściągał w lewo, a kierownica stale ustawiała się na "11:55" Zmiana opon na zimowe niczego nie zmieniła. W końcu pojechałem do mechanika. Zmienił mi tuleje wahaczy i końcówkę lewego drążka kierowniczego. Później zrobiłem ustawienie zbieżności i kątów pochylenia kół. Na DOBRYM przyrządzie u DOBREGO diagnosty. Po tych zabiegach samochodzik jeździ niemal prawidłowo.
Piszę "niemal" bo ma denerwującą manierę ustawiania się kierownicy na "11:55" przy uruchamianiu silnika... Poza tym przy skręcaniu w prawo jest wyczuwalny pewien opór po przejściu środkowego położenia kierownicy. Przy powrocie w lewo nie ma takiego oporu. A swoją drogą to w moim Golfim mogę kręcić kierownicą jednym palcem... dziwne bo w innych Golfach jest wyczuwalny jednak pewien opór... Po prostu wyczuwa się, że coś tę kierownicę poza mną trzyma i kontroluje, a u mnie kręci się leciutko i już... a jak jest u Was?


Pozdrawiam
Marek W.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości