Alternat. Content - komputer.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Phenom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 05, 2013 19:20

Alternat. Content - komputer.

Post autor: Phenom » wt sie 12, 2014 00:49

Witam, dziś komputer pokazał mi taki błąd - Alternat. Continient (czy coś takiego). Błąd pojawił się przy zawracaniu na trzy (przy wykorzystaniu podjazdu), na gorącaym silniku 90 stopni. Wcześniej nigdy nic takiego nie wyskakiwało i dodam, że napis zniknął po około 10 sek może i krócej, lecz po tym zdarzeniu zaparkowałem auto i już go nie odpalałem.

Czy to coś z alternatorem?
Ostatnio zmieniony pt sie 15, 2014 14:33 przez Phenom, łącznie zmieniany 1 raz.



Phenom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 05, 2013 19:20

Alternat. Continient - komputer.

Post autor: Phenom » wt sie 12, 2014 14:20

@Edit

Nikt się nie orientuje co to może byc za błąd? Alternat. Continient albo Alternat.Contitech... Nie pamiętam drugiego słowa dokładnie.
Napis po chwili zniknął. Czy to coś z alternatorem?



Phenom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 05, 2013 19:20

Alternat. Continient - komputer.

Post autor: Phenom » pt sie 15, 2014 11:41

Tak jak sie spodziewałem... nie ucichło... Błąd to Alternat Content! Wczoraj troche pojeździłem i znowu wywaliło z tym, że teraz świeci sie ciągle kontrolka aku... nie mierzyłem nic, ani nie sprawdzałem, bo nie mam dostępnego sprzętu pod ręką. Ujechałem jakieś 4-5km, aby dotrzec do domu z świecącą się kontrolką aku. Czy dojade jeszcze jakiś kilometr do elektryka plus zapalenie silnika rzecz jasna bez ładowania?
Aha... oprócz tych 4-5km jazdy, raz zgasiłem i zapaliłem silnik, więc troche mocy też uciekło. Auto to golf IV 1.6 16v.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości