Wymiana zamka drzwi tylnych variant

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wojti2001
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: czw lut 24, 2005 21:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi tylnych variant

Post autor: wojti2001 » pn lip 28, 2014 07:45

Panowie mam duzy problem. W sobote chcialem sie wziasc za naprawe zamka drzwi tylnych w variancie. Naprawa ta zakonczyla sie fiaskiem niestety. Doszedlem do momentu, gdzie szybe mialem juz odpieta od silnika i blach z prowadnica byla juz luzna. I niestety dalej juz nie umialem jej wyciagnac. Zamek oczywiscie odkrecilem. Caly problem byl chyba w plastiku, ktory jest na stale przymocowany do blachy i idzie w kierunku zamka. I teraz nie wiem jak to dalej ugrysc. Z tego co widzialem to w wyciagnieciu zamka bedzie chyba przeszkadzac lewa prowadnica szyby polaczona ze slubkiem rozdzielajacym szybky w drzwiach tylnych. Nastepnym problemem jest odpiecie klamki. W drzwiach przednich wykrecamy zabezpieczenie i bebenek zamka nam wychodzi a tutaj takiej mozliwosci nie ma. Jak ten plastik wyciagnac w ktorym w przednich drzwiach jest bebenek zamka??

Pozdrawiam


MK IV AJM

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi tylnych variant

Post autor: Qto » pn lip 28, 2014 08:57

tu coś pisałem na temat rozbiórki tylnych drzwi http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=546928" onclick="window.open(this.href);return false;
wojti2001 pisze:W drzwiach przednich wykrecamy zabezpieczenie i bebenek zamka nam wychodzi a tutaj takiej mozliwosci nie ma. Jak ten plastik wyciagnac w ktorym w przednich drzwiach jest bebenek zamka??
dokładnie tak samo jak z przodu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości