Zamiana szerokich zderzaków na wąskie

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

arturo925
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 17:19

Zamiana szerokich zderzaków na wąskie

Post autor: arturo925 » pt maja 30, 2014 12:40

Witam, planuje zakup mk2. Idę w culta, więc bardziej podoba mi się wąski zderzak na golfie, ale czasem widzę na aukcjach perełki, tylko mają właśnie szeroki zderzak. Dużo rzeźby jest z wymianą ich na wąskie? Doczytałem że potrzebuje zderzków plus belek pod nie. Czy to wszystko? U jakiegoś kolegi na tym forum widziałem że po zmianie na wąski, blacha którą miał pod zderzakiem nie była w kolor auta i zastanawiam sie czy fabryka jej nie malowała, czy po prostu ktoś malował jego auto :)



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Zamiana szerokich zderzaków na wąskie

Post autor: marcinek84 » pt maja 30, 2014 20:56

Poza zderzakami z belkami potrzebujesz ślizgi pod wąski i wiadomo kierunki jeszcze kratka pod zderzak. Sierpy nadkoli są trochę inne i jak by wchodzą pod szeroki zderzak. Jak masz plastik dolną kierownice powietrza do chłodnicy to już nie będzie pasować. Ta blacha pod spodem powinna być pod kolor auta, może ktoś wymienił albo malował.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

arturo925
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 17:19

Zamiana szerokich zderzaków na wąskie

Post autor: arturo925 » sob maja 31, 2014 14:00

Hmmm, czyli dużo roboty... Lepiej szukać na wąskim oryginalnie. Dzięki :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości