Wtryski od avg do ahu

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9254
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Wtryski od avg do ahu

Post autor: wesol » czw maja 29, 2014 06:28

dokladnie. korekte olac w tym przypadku. Jak jeszcze nie masz dwumasy to spokojnie mozesz latac.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

flatron1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 17:42

Wtryski od avg do ahu

Post autor: flatron1984 » czw maja 29, 2014 07:43

mk4tdi, ja jakis czas temu robilem podobny zabieg. Najpierw zrobilem program na ori wtryskach, a za jakis czas wpadly wtryski od ASV. Po zalozeniu bylo od razu czuc ze jest wiecej mocy, ale przy bucie kopciuch sie pojawial. Pojechalem na korekte i to nie tylko zmienia sie dawke paliwa, ale tez napiecie na nastawniku, cos z katem wtrysku no i nie wiem co tam jeszcze. Efekt taki ze po korekcie auto jeszcze lepiej sie zbiera. Przy bezdymnym sofcie bo taki chcialem wyszlo 133KM/311Nm. Wiec u mnie korekta na plus.


ALH -> seria 98,1KM/225Nm -> soft 122,2KM/290,5Nm -> 0,205 & korekta 142,5KM/319Nm

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9254
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Wtryski od avg do ahu

Post autor: wesol » czw maja 29, 2014 15:44

kiedys masters napisal w odpowiedzi komus czy zmiana mapa na ten 3 batrowy co da w ASV itp. Odpowiedz byla jedna rozwali turbine. Oczewiscie jesli ktos bedzie smigal do 3000 czy 3500 onr to nie ma prawa sie nic stac ale jesli smiga ktos pod czerwone pole to gwarantuje z edlugo tak nie polata.
Poza tym pisalem i wyjasnialem za sam u siebie majstrowalem i po zmianie z mapa 2.5 barowego na 3 barowy byl mul wiekszy. Czemu bo jest przeplywka i ECM glupi nie jest i "wie" dobrze ze nie ma opcji by duzo przelatywalo przez maf a cisnienie w sumie niewielkie w dolocie.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Wtryski od avg do ahu

Post autor: Stalu » ndz cze 01, 2014 20:26

arwam pisze:JESLI ZAMIERZASZ DAC MI TRZECIEGO WARNA UPUBLICZNIJ NASZE PW!
Ja ci publicznie napisze żebyś się uspokoił wreszcie, bo przeginasz ostro. A później robisz z siebie ofiare że masz warna


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości