Problem z ruszeniem

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kaczyy9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 16:11

Problem z ruszeniem

Post autor: kaczyy9 » wt mar 11, 2014 17:22

Jestem praktycznie zielony w temacie samochodow ale dzięki mojemu Golfowi zaczynam stawać się profesjonalistą w tym temacie.
Posiadam Golfa 2 1.8 GT,89r. benzyna+LPG i co chwile w nim coś wymieniam ale teraz nie jestem pewien co to może być.
Dzisiaj odpalam sobie Golfa na podwórku (jadę do miasta) i rusza bez problemu. Nastepnie gdy ruszam w mieście też wszystko jest ok.
Kolejne odpalenie jest ok, ale gdy zgasiłem silnik na stacjiaby dopompować koła, słyszę yyyyyyy. Myślałem że może akumulator padł ale gdy podpięłem się do innego samochodu jest to samo.
Wyglądało to tak jakby po prostu nie miał prądu.
Facet stwierdził że może być to bendiks albo łożysko.
Co wy o tym myślicie?



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14203
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Problem z ruszeniem

Post autor: Michał_1977 » śr mar 12, 2014 20:33

kaczyy9 pisze: yyyyyyy
I to stanowi problem,przez który nikt jeszcze do tej pory nie odpowiedział na twoje pytanie...
Nagraj ten dźwięk i wrzuć tutaj,a wtedy pomyślimy :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
rem08
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: wt sty 08, 2008 02:13
Lokalizacja: Więcbork CSE

Problem z ruszeniem

Post autor: rem08 » sob mar 15, 2014 11:19

Może to byc problem z rozrusznikiem. Szczotki, bendiks, brak masy. Na pycha pali bez problemu? Zwróc uwagę czy przy próbie odpalenia nie gasną czasem kontrolki na desce rozdzielczej. To by oznaczało najprawdopodobniej kostkę stacyjki. I tak jak kolega pisał określ dokładnie ten dźwięk. Bo to yyyyyy to może byc nawet pompa paliwa



marcin12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 22, 2014 19:09

Re: Problem z ruszeniem

Post autor: marcin12 » sob mar 22, 2014 19:43

Witam posiadam od trzech lat golfa2 1.3 na pelnym wtrysku i od wczoraj zanim walc że nie pali na benzynie a jak złapali to praktycznie od razu gaśnie pompki paliwa sprawdzone gardziel wymyty wyczyszczone nablysk prąd jest tylko dwa przewody są przecięte od sady ale chodzil tak trzy lata jest z gazem pali na gazie bez problemu jakiś czas temu jechalempo polnej drodze to na dziurach szarpal na benzynie tak jagby cos nielaczylo te altko to moja perelka mam jeszcze dwa VW inne ale ten jest jedyny w swoim rodzaju Pomorze ktoś



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości