AUKMULATOR CZY ALTERNATOR

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mefico

Post autor: mefico » czw lut 17, 2005 00:22

no u mnie też sporo pobiera -około 30-40 miliamper tylko tłumaczyłem se to automatyczną skrzynią ale patrze że chyba sie troszeczke myliłem!
a ponadto jak przytykam kleme to iskrzy!!to chyba źle!nie?czy tak ma być?



mefico

Post autor: mefico » czw lut 17, 2005 00:34

aha no iładowanie niecałe 14 to też chyba źle-zamało?



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw lut 17, 2005 11:32

30-40 mA to wcale nie jest tak duzo...jak masz np alarm, central, jakis zegarek, radio i np migajaca diode w srodku to tak moze byc...
Co do iskrzenia tez bym sie tym tak nie przejmowal (jezeli oczywiscie te iskry nie maja po pare cm dlugosci) ale jak sobie lekka iskra skoczy to nic sie nie dzieje w koncu te 30mA tez jest pradem i ma prawo sobie zaiskrzyc lekko...u mnie czasami malutka iskra sie pojawi a mam na podtrzymaniu tylko zegarek i radio...
Co do napiecia ladowania to jeszcze wcale nie jest tak zle...ale jak uwazasz ze to za malo to albo masz za duzy aku albo podjechany alternator a zaczalbym od wymiany regulatora napiecia...



mefico

Post autor: mefico » czw lut 17, 2005 17:44

:pub: dzięki za pocieszenie!!może i tak !teraz jak dałem nową mase to i ładuje i jak narazie jest spoko! i dopuki co to i nie ma co sie tym przejmować tylko śmigać coby altek popracował!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości