Problem z kierunkowskazem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Rafał1984zrm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lis 23, 2007 21:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Problem z kierunkowskazem

Post autor: Rafał1984zrm » pt gru 13, 2013 03:18

Witam wszystkich:)
Postanowiłem napisać i zapytać w sprawie Przedniego kierunkowskazu od strony pasażera. Problem wyglądał następująco: Co jakiś czas zapala mi się strzałka na tablicy rozdzielczej od strony pasażera. Znalazłem usterkę- poruszałem kabelkami przy oprawce kierunkowskazu i jest ok. Wszystko było dobrze, aż do dzisiaj. Znów zapaliła mi się strzałka od kierunków i w tym samym momencie zgasło światło mijania. Kierunkowskaz świecił z przodu i z tyłu ciągłym światłem na pomarańczowo, a światła mijania nie było. Nie miałem możliwości zajrzenia dzisiaj pod maskę, bo ciemno już było. Dlatego chciałem najpierw zapytać co może być tego przyczyną? Dodam, że po włączeniu świateł awaryjnych, migacze normalnie mrugają. Po Wyłączeniu- kierunek od strony pasażera, z tyłu jak i z przodu świeci ciągłym światłem. Raczej nie stawiałbym, na uszkodzony włącznik świateł awaryjnych.

Z góry dzięki za wszystkie rady i ewentualne sugestie


Rafał

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Problem z kierunkowskazem

Post autor: wojtas46 » pt gru 13, 2013 06:59

Rafał1984zrm, jednak proponuje podmiankę tego włącznika dla sprawdzenia , jest on zespolony z przerywaczem



Rafał1984zrm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lis 23, 2007 21:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Problem z kierunkowskazem

Post autor: Rafał1984zrm » pt gru 13, 2013 12:45

wojtas46, zobacze, moze ktoś będzie miał tutaj Golfa i postaram się zrobić podmiankę. Gdybym był w Polsce było by znacznie prościej. W każdym bądź razie dzięki za podpowiedź. Jak tylko uporam się z problemem dam znać co i jak:)

Pozdrawiam


Rafał

kovisoy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: śr lip 21, 2010 14:43
Lokalizacja: śląskie

Problem z kierunkowskazem

Post autor: kovisoy » pt gru 13, 2013 19:06

witam

zanim zaczniesz podmieniac zespół warto najpierw płynem ,,kontakt ,, w sprayu z długą rureczką tkzw słomką spryskac zespół włączników jak również
styki wtyczek , miałem podobną usterke i taki sposób okazał się wystarczający

pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości