[MK3] Jak odlaczyc immo?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

stingeros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 30, 2006 23:42
Lokalizacja: Kraków

[MK3] Jak odlaczyc immo?

Post autor: stingeros » czw sie 31, 2006 12:24

cze szybko pisze bo jestem w trakcie naprawy! otoz wymienilem stacyjke i dostalem nowe klucze. niestety auto nie odpala znaczy sie odpala ale po 1s gasnie! teraz juz chyba wiem na bank ze to immobilizer bo mam w kluczyku immo oryginalny fabryczny! no i co teraz? chce to zrobic jak najszybciej? chcialbym to zrobic tak zeby odlaczyc ten glupi immo bo potrzebuje auta a nie mam czasu! powiedzcie jak odlaczyc ten immo? co trzeba odpiac zeby palil na nowych kluczach?! jak to zrobic najprosciej i poprosze o dokladne info gdzie jest ten immo wogole? moje auto to golf mkIII z 1995r. 1.8i GL dzieki ide robic i szukac dalej:)
Ostatnio zmieniony czw sie 31, 2006 17:11 przez stingeros, łącznie zmieniany 1 raz.



Janis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 30, 2006 12:21
Lokalizacja: WaWa

Post autor: Janis » czw sie 31, 2006 12:33

Witam,
Jeżeli wymieniłeś samą stacyjkę bez cewki od immobilaisera, to wystarczy chip ze starego kluczyka przełożyć do nowego i po kłopocie :)
Jeśli natomiast cały komplet - stacyjka + cewka (nie wiem czy to jest razem, czy nie)
To trzeba podpiąć pod kompa i przeprogramować immo.



stingeros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 30, 2006 23:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: stingeros » czw sie 31, 2006 12:36

Janis pisze:Witam,
Jeżeli wymieniłeś samą stacyjkę bez cewki od immobilaisera, to wystarczy chip ze starego kluczyka przełożyć do nowego i po kłopocie :)
Jeśli natomiast cały komplet - stacyjka + cewka (nie wiem czy to jest razem, czy nie)
To trzeba podpiąć pod kompa i przeprogramować immo.
wymienilem stacyjke i jeszcze jakas kostke zaraz za nia! nie wiem czy to cewka czy nie? a wiesz jak odlaczyc immo? np. jakis kabelek? bo mi to niepotrzebne jest a chce zeby zapalal!?



Janis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 30, 2006 12:21
Lokalizacja: WaWa

Post autor: Janis » czw sie 31, 2006 12:40

Niestety nie wiem, ale podejżewam, że to nie jest tylko kwestia odpięcia jakiegoś kableka, lub wiązki kabelków, bo potencjalny złodziej zrobiłby to samo i pojechał. Może spróbuj przełożyć tą kostkę z Twojej starej stacyjki. Spróbuj też przyłożyć chip ze starego kluczyka w okolice stacyjki i odpalić.



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » czw sie 31, 2006 12:42

cze szybko pisze bo jestem w trakcie naprawy! otoz wymienilem stacyjke i dostalem nowe klucze. niestety auto nie odpala znaczy sie odpala ale po 1s gasnie! teraz juz chyba wiem na bank ze to immobilizer bo mam w kluczyku immo oryginalny fabryczny! no i co teraz? chce to zrobic jak najszybciej? chcialbym to zrobic tak zeby odlaczyc ten glupi immo bo potrzebuje auta a nie mam czasu! powiedzcie jak odlaczyc ten immo? co trzeba odpiac zeby palil na nowych kluczach?! jak to zrobic najprosciej i poprosze o dokladne info gdzie jest ten immo wogole? moje auto to golf mkIII z 1995r. 1.8i GL dzieki ide robic i szukac dalej:)
Najprostrze rozwiązanie... przyklej kostkę immo w poblizu stacyjki i bedzie zawsze palil... inna sprawa, że juz nie bedziesz mial immo...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości