Szpary.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bazylek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: czw paź 24, 2013 14:25
Lokalizacja: warszawa

Szpary.

Post autor: bazylek » czw paź 31, 2013 18:06

witam
czy jest jakiś sposób na pozbycie się szpar, w klapie od bagażnika na górze, i w drzwiach? po każdym myciu mam tam wody na progach i wgle po deszczu, boje sie zeby w zime nie rozsadzilo niczego



Awatar użytkownika
RobstonKoro
Forum Master
Forum Master
Posty: 1083
Rejestracja: czw lis 12, 2009 20:19
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

Szpary.

Post autor: RobstonKoro » pt lis 01, 2013 20:08

wsztstko się da kolego, trzeba popuścić śruby na zawiasach i mocowaniach i poustawiać żeby miało to ręce i nogi :D swoją drogą czy Twój golf jest bezwypadkowy???


Czerwono-czarna strzała
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=324968czerwony 1.6 AEA by robert 19kor na gwincie

Awatar użytkownika
bazylek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: czw paź 24, 2013 14:25
Lokalizacja: warszawa

Szpary.

Post autor: bazylek » pt lis 01, 2013 20:25

właśnie jest, tzn nic na to nie wskazuje, miernik lakieru był sprawdzany, ale kurde wszedzie są szparki i nie wiem, tam woda nie powinna sie dostawac,nie wiem sam moze wyolbrzymiam..



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10566
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Szpary.

Post autor: doggie » pt lis 01, 2013 23:34

bazylek pisze:witam
czy jest jakiś sposób na pozbycie się szpar, w klapie od bagażnika na górze, i w drzwiach? po każdym myciu mam tam wody na progach i wgle po deszczu, boje sie zeby w zime nie rozsadzilo niczego
po pierwsze - nierówne szpary w usadowieniu tylnej klapy w Mk5 to norma, można to poprawić na śrubach, szpary najczęściej widać pomiędzy klapą a lewą i prawą lampą
po drugie - u góry masz swego rodzaju korytko które ma zapobiegać aby woda nie lała sie do środka bagażnika, jeśli się nie leje to jest OK, nie szukaj dziury w całym



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości