Klucz do rozkręcenia BBS RS722

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Ramzes TDI/GTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: ndz cze 30, 2013 00:39
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Klucz do rozkręcenia BBS RS722

Post autor: Ramzes TDI/GTI » wt paź 29, 2013 00:12

Witam
Zamierzam właśnie rozkręcać BBS-y RS722 i chciałbym się upewnić czy klucz do nich to trzpieniowy M8?



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Klucz do rozkręcenia BBS RS722

Post autor: Stalu » wt paź 29, 2013 10:41

przecież masz pokazane na poprzedniej stronie spline m8


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
Ramzes TDI/GTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: ndz cze 30, 2013 00:39
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Klucz do rozkręcenia BBS RS722

Post autor: Ramzes TDI/GTI » wt paź 29, 2013 10:48

Dzięki. Chciałem się tylko upewnić, zamierzam jak wrzucę na stalówki pobawić się trochę z nimi :)



Awatar użytkownika
Ramzes TDI/GTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: ndz cze 30, 2013 00:39
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Klucz do rozkręcenia BBS RS722

Post autor: Ramzes TDI/GTI » sob lis 16, 2013 22:13

Polecam zakupić naprawdę dobry klucz do rozkręcania tych felg... Lepiej wydać więcej i zakupić coś porządnego. Połaszczyłem się na cały komplet kluczy trzpieniowych za dobrą cenę i doświadczyłem przykrego doświadczenia :jezor: . Jeden rotor bez problemu został odkręcony, oczywiście dzień wcześniej zalałem wd-40 i przed rozkręcaniem popukałem porządnie. Ale w drugim w dwóch śrubkach kluczyk ściął te ząbki w śrubce i mam problem.. Bo muszę je na początku wykręcić, ale trochę dziś już chęci mi zabrakło dalej działać z tym i zakupić gdzieś. :kac: Jeśli miałby ktoś ok. 3-5 sztuk na zbyciu i w dobrej cenie oddał, to proszę pisać na pw lub w temacie. :bajer: Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Klucz do rozkręcenia BBS RS722

Post autor: Stalu » sob lis 16, 2013 23:19

Ramzes TDI/GTI pisze:Połaszczyłem się na cały komplet kluczy trzpieniowych za dobrą cenę
czyli 50zł za zestaw, nie na darmo napisałem że na poprzedniej stronie jest pokazane o jaki kucz chodzi, dobra nasadka to przynajmniej 15-20zł za 1 klucz
Ramzes TDI/GTI pisze:Bo muszę je na początku wykręcić
Mało prawdopodobne że je wykręcisz, ale próbować możesz. Jak już obrobiłeś, to zostaje nabicie np torxa i kolejna próba jeśli się obrobi to tylko wiercenie zostaje


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
Ramzes TDI/GTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: ndz cze 30, 2013 00:39
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Klucz do rozkręcenia BBS RS722

Post autor: Ramzes TDI/GTI » wt gru 03, 2013 01:30

Dokładnie... komplet 55zł, ale jak wcześniej pisałem nic nie warte. Drugi 50 zł poszło na nasadkę z końcówką spline m8 do udarów i idealne rozwiązanie, nie ma prawa nic się obrobić. Jedną śrubkę nabiłem większym torxem i poszło, a drugą wierciłem :kac: Teraz bawię się w polerkę rantu i oddać muszę na proszkowe malowanie rotorów :-) Stalu, dzięki za podpowiedź co do tematu :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości