Elektryczne lusterka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dawid074
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 10:29

Elektryczne lusterka

Post autor: dawid074 » sob wrz 28, 2013 21:47

Cześć Mam taki mały problem z Lusterkami w moim golfie 4 ,a mianowicie jak chce sobie ustawic lusterka(lusterka są elektryczne,podgrzewane i z opcją składania) jesli przestawie dżojstick na prawe lusterko chodzi elegancko czyli gora dol i boki ,a jezeli przestawiam na Lewe od str kierowcy to ustawiaja mi sie obydwa na raz i prawe i lewe. Niewiem co to moze byz za przyczyna i jeszcze jedno jak naciskam zeby lusterka sie automatycznie schowaly to nic sie nie dzieje. Bardzo prosze o pomoc.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Elektryczne lusterka

Post autor: Qto » sob wrz 28, 2013 21:50

dawid074 pisze:jesli przestawie dżojstick na prawe lusterko chodzi elegancko czyli gora dol i boki ,a jezeli przestawiam na Lewe od str kierowcy to ustawiaja mi sie obydwa na raz i prawe i lewe.
czytałeś instrukcję obsługi auta ?? - tak ma być
dawid074 pisze:jak naciskam zeby lusterka sie automatycznie schowaly to nic sie nie dzieje
a na pewno są składane ?? Może tylko przełącznik ma opcję składania ?? - często tak jest



dawid074
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 10:29

Elektryczne lusterka

Post autor: dawid074 » sob wrz 28, 2013 21:53

to co musial bym zrobić żeby mieć skaladane bo opcje mam taką a powiedz mi czy jest potrzebny np dodatkowy przekaznik czy cos innego?????



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Elektryczne lusterka

Post autor: Qto » sob wrz 28, 2013 21:56

oryginalnie jak w Golfie to wymiana silniczków szyb w drzwiach przednich i samych luster...na składane, no i dorobienie wiązek pomiędzy silniczkiem szyby a lustrem
inna opcja to kupno składanych luster i przekaźnika z Audi, wtedy przełącznik nie odgrywa żadnej roli bo lustra składają się przy zamknięciu auta.



dawid074
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 10:29

Elektryczne lusterka

Post autor: dawid074 » sob wrz 28, 2013 22:03

Ok wporzadku rozumiem a czy mógł bys mi powiedziec co do lusterek(wkladu szklo) bo prawe mam niebieskie a lewe biale dlatego ze jak go kupowalem to po przedni wlasciciel mowil ze zawadzil i wymienil na takie szklo i teraz pytanie bo na allegro sa biale.niebieskie i typu: plaskie,sferyczne czy asferyczne to do mojego modelu jakie mam zakupic bo przeczytalem wszystki opine na temat wkladow lusterka do gola 4 i nie ma nic ciekawego;/ Bardzo prosze o podpowiedz ;-)



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Elektryczne lusterka

Post autor: Qto » sob wrz 28, 2013 22:16

kierowcy jest asferyczne...a pasażera z tego co pamiętam sferyczne (na pewno nie asferyczne)



dawid074
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 10:29

Elektryczne lusterka

Post autor: dawid074 » sob wrz 28, 2013 22:20

Ok czyli mam szkukać wlkad lusterka od kierowcy to wieksze niebieskie Asferyczne;) Dzięki Wielki i Pozdrawiam ;)))



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości