Malowanie Tyłu. Początkujący

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Malowanie Tyłu. Początkujący

Post autor: OsteR9019 » wt wrz 24, 2013 18:25

strzelu pisze:Nie zaleca się kładzenia szpachli na akryl, po reaktywnym, bo zawsze jest ryzyko, że gdzieś reaktywny zostanie odsłonięty i pupa. To jest jedyne ryzyko. Innego nie ma.
Szlifując szpachel na podkładzie akrylowym szybciej wybierasz podkład dlatego taki układ to błąd. A samym podkładem zalewać nie można.


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

strzelu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: wt sty 15, 2013 17:21
Lokalizacja: Lublin

Malowanie Tyłu. Początkujący

Post autor: strzelu » wt wrz 24, 2013 21:36

Kurcze nie rozumiem Twojego podejścia serio. Mówimy o uzupełnianiu ubytków, a ubytek po rdzy to mikrowżery (czyli jak po nakłuciu igłą). Nie wiem skąd Ty jakieś zalewanie bierzesz ? Skąd co i o czym w ogóle rozmawiamy.

Co do szybszego wybierania podkładu niż szpachli to też nie wiem w jakim to jeżyku jest. Ale nie mam ochoty tematu kontynuować. :) Dla mnie EOT.
pzdr



Awatar użytkownika
Developers
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 593
Rejestracja: pn kwie 30, 2012 19:51
Lokalizacja: Garageee
Auto: GULF MK II AUDI S3 8L

Malowanie Tyłu. Początkujący

Post autor: Developers » wt wrz 24, 2013 22:51

Obrazek dzieło sztuki :D po wyżynałem tam gdzie była rdza od tłuściłem benzolem wew zalepiłem lepikiem, zew oczyściłem za lepiłem szpachlą i maznełem podkładem narazie tak będę jeździł... Wieś moze i jest ale z daleka widać spoko :P I tak będę ten tył wycinał i nie potrzebuje nic lepszego :P Nie spawałem boo elektryczną nie mogłem blachy złapać paliło nawet na 20 amper... :otepienie: więc za nitowałem :smoke:

A co widzę w moim temacie zrobił się burdel... Ale spoko nie gniewam się :helm:


Mieć mniej, żeby mieć więcej. To wymaga poświęceń. Spójrz głębiej, żeby dostrzec. To co najcenniejsze, to co najważniejsze....
https://www.facebook.com/Golf-MK-II-1817132551907679/

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Malowanie Tyłu. Początkujący

Post autor: OsteR9019 » wt wrz 24, 2013 23:20

strzelu pisze:Kurcze nie rozumiem Twojego podejścia serio.
To miałeś jeszcze za mało poprawek, albo w ogóle za mało zrobiłeś. Z całym szacunkiem.
Na dzień dzisiejszy reaktywny uważam za zasadny tylko na nowych elementach ze względu na czas pracy.
W tym temacie nie mam nic więcej do powiedzenia, chyba że pojawi się nowy wątek. Gdyby ktoś chciał pogadać zapraszam na PW.


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości