Czym podkleić kierownicę

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

hudy8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: wt lut 13, 2007 01:11
Lokalizacja: wawa

Czym podkleić kierownicę

Post autor: hudy8 » wt wrz 10, 2013 20:26

Witam.Oderwała mi się kierownica od stelaża i pod ręka się obraca w kółko.Czy znacie jakiś dobry klej bym mógł to podkleić.Chodzi mi o klej który bym mógł wstrzyknąć przez igłą do wewnątrz kierownicy.Najlepszym wyjściem byłby klej do szyb jednak jest on zbyt gęsty i nie da się go wycisnąć przez igłę.Myślałem by go lekko rozcieńczyć np benzyną lakową jednak nie wiem czy nie straci swoich właściwości.a może ktoś z was zna jakiś dobry klej który jest dość mocny by skleić tworzywo do metalowego stelaża,który jest elastyczny po wyschnięciu no i dość rzadki by go wcisnąć w kierownicę.



Awatar użytkownika
RobstonKoro
Forum Master
Forum Master
Posty: 1083
Rejestracja: czw lis 12, 2009 20:19
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

Czym podkleić kierownicę

Post autor: RobstonKoro » wt wrz 10, 2013 22:23

kup kolego kierownice za 50złi zmień, swoja drogą jakim cudem Ci się ona oderwała?? daj jakieś foto


Czerwono-czarna strzała
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=324968czerwony 1.6 AEA by robert 19kor na gwincie

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Czym podkleić kierownicę

Post autor: Paweł Marek » pt wrz 13, 2013 19:17

http://e-kleje.pl/kleje-metakrylowe/199 ... -5822.html" onclick="window.open(this.href);return false; sa takie kleje , ale ja wiem, tak samo mi sie obraca odkąd mam obecne auto i uwielbiam się bawić kręcąc w czasie jazdy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Czym podkleić kierownicę

Post autor: Mavrick » wt wrz 17, 2013 11:42

Mi tez sie obraca:D...czlowiek czuje sie jakby mial manetke od motocykla:D...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości