problem z odpaleniem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mafju
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 22:29
Lokalizacja: okolice Dębicy

problem z odpaleniem

Post autor: mafju » śr wrz 04, 2013 19:50

Pisałem wcześniej o problemie z odpalaniem, trzeba było kilka razy przkręcać kluczyk aby odpalił bo imobilaizer ni załączał zapłonu. Jednak problem sam zniknął na miesiąc i teraz znowu powrócił. Na vag-u pokazuje dwa błędy 01128 czujnik imobilaizera i key singal too low. Wczesniej zadnych błędów nie było. zdarza się to sporadycznie ale zadarza. Czasem jak przekręce kluczyk to zapalą sie i zgasną kontrolki i jeszcze do tego jest taki sygnał z licznika jakby wyskakiwała jakiś bład i go sygnalizowało.
Zaco sie teraz zabrać żeby się z tym uporać.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

problem z odpaleniem

Post autor: grg474 » śr wrz 04, 2013 20:50

wyjać licznik, ścisnąć przewody odpowiadajace za immo na pinach
sprawdzić wtyczkę na pętli immo


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
mafju
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 22:29
Lokalizacja: okolice Dębicy

problem z odpaleniem

Post autor: mafju » czw wrz 05, 2013 21:11

posprawdzałem wszysko, popsykałem środkiem do styków kostke stacyjki i inne styki, doszedłem też chyba, przynajmniej do powodu dlaczego światła mi mrugaja przy obciążeniu pradem (np szyby, kierunki) mianowicie klemy na akumulatorze pomimo iż są dokręcone na maksa i tak (wiadomo z oporem) ruszają sie i dlatego może nie stykają poprawnie i dlatego ten problem występuje, co do odpalania to kilka razy próbowałem odpalać i jest ok zobaczymy tak za tydzień jak będzie palił. Mam prośbe do kolegów, jakby ktoś mógł zjrzeć do mojego wczesniejszego posta w dziale zawieszenie bo zamierzam wybrać sie do mechanika i nie wiem w końcu czy te łączniki stabilizatora maja tak wyglądać czy nie.


Jednak nie obeszło się bez wymiany kostki stacyjki 60 zł i w końcu pali normalnie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości