krótsza dokładka przód

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

krótsza dokładka przód

Post autor: dr.house » wt sie 20, 2013 23:24

WItam wszystkich,

Na dniach przyjdzie kit uglebiający troche mojego golfa, już teraz na seryjnym zawiasie (koła 14 na zimówkach :los2:) w zimę robię za pług, bo jak wiadomo dokładka przednia jest dużo niżej niż progi czy tylna dokładka.

Zastanawia mnie czy jakaś dokładka od tych mocniejszych wersji typu v5, v6 jest może trochę mniejsza i nie będzie przód tak nisko, czy lepiej skracać tą seryjną dokładkę?
Może macie jakiś inny pomysł na zmianę wysokości z przodu? Oczywiście oprócz zdejmowania dokładki na czas zimowy, bo nie w tym rzecz żeby zmieniać bodykit na zimę razem z kołami i dywanikami :jezor:

Jest tutaj na forum kolega, ze znanym proturbo vr6 który ma dokładkę prawie równo z progami foto:
Obrazek

Jak :bylo: to proszę podrzucenie tematu


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

Awatar użytkownika
UCIU26
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: czw mar 25, 2010 18:06
Lokalizacja: WLKP

krótsza dokładka przód

Post autor: UCIU26 » wt sie 20, 2013 23:51

Wrzuć fotkę swojego auta bo aż nie mogę uwierzyć, że na seryjnym zawiasie masz dokładkę blisko ziemi, chyba że na tych 14 jest jakiś niski profil opony, ale wątpię bo pewnie masz 175/80. Z tego co mi wiadomo to seryjna dokładka jest najwęższa, v5 czy v6 są szersze.



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

krótsza dokładka przód

Post autor: Shmatan » śr sie 21, 2013 16:59

v5 i v6 są inaczej wyprofilowane ale nie schodzą niżej.

Jeżeli Twoja dokładka jest za niska, to albo jest jak pisze UCIU26 (za mała opona, np. z mk3) albo mamy problem z brakiem spasowania zderzaka (obwiśnięty) czy dokładki.

Dokładkę nie bardzo możesz podciąć, bo wtedy będziesz szorować ciągle osłoną pod silnikiem albo i samą miska.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości