[MK2]problem z pierwszym biegiem:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

[MK2]problem z pierwszym biegiem:(

Post autor: wojtek_sari » sob sie 26, 2006 12:47

Wiec sprawa wyglada tak na postoju wchodzi dobrze ale jak chce zredukowac z 2 na 1 to musze sie naprawde przylozyc niechce zabardzo wejsc i czasem zgrzyta;/ Dodam ze skrzynia cztero biegowa macie jakies pomysly co to moze byc? Ewentualnie czy mozna naprawic czy wymiana skrzyni?



jimmymm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 27, 2006 11:32
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: jimmymm » sob sie 26, 2006 12:53

sprawdź sprzęgło!!! ja tak miałem u siebie - docisk musiałem wymienic, potem leciutko redukcja z 2 na 1 i na tym kłopot sie skonczył.... Pozdrawiam



Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Post autor: r5badkiller » sob sie 26, 2006 17:46

w moim mk3 jest tak stoje na swiatłach chce wrzucic 1 nie da sie puszczam sprzęgło wchodzi owszem ale nie dokońca musze troche popuścic sprzęgło i dopiero wskakuje to samo sie zaczyna powtarzac na reszcie biegów a nie wspomne o 2 jak szybko zmienie z 1 na 2 to zgrzyt :panna: :panna: co to moze byc tessz sprzeęgło czy moze oleju mało ???? (sprzęgło było podciągane bo pedał sie zaczymywał w połowie i dioero za chwile odskakiwał)


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob sie 26, 2006 18:11

Sprzęgiełko się kończy lub na mechaniźmie zmiany biegów są luzy.



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » sob sie 26, 2006 19:07

r5badkiller pisze:w moim mk3 jest tak stoje na swiatłach chce wrzucic 1 nie da sie puszczam sprzęgło wchodzi owszem ale nie dokońca musze troche popuścic sprzęgło i dopiero wskakuje to samo sie zaczyna powtarzac na reszcie biegów a nie wspomne o 2 jak szybko zmienie z 1 na 2 to zgrzyt co to moze byc tessz sprzeęgło czy moze oleju mało ???? (sprzęgło było podciągane bo pedał sie zaczymywał w połowie i dioero za chwile odskakiwał)
Mopze byc tez problemik z synchronizatorami jak sprzegielko to biegi wchodza lzej a i zgzytu by nie bylo. moze jest juz linka wyciagnieta i pora wymienic ja na nowa???? a jesli nie to to ssynchronizator 2


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob sie 26, 2006 21:39

albo sprzeglo za slabo rosprzegla(moze dociagnac linke)lub synchronizator sie konczy,cena ok 50zl plus symeringi roboczna.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 482 gości