[głośniki] Czy ktoś kupował głośniki na Allegro?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Chodki_18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 10, 2005 19:44
Lokalizacja: Ok. Chrzanowa
Kontakt:

Post autor: Chodki_18 » pt sie 25, 2006 18:53

Pinhead pisze:polecam też pidżame :)
A Majtki tez sa dobre nie powiem... :pub: :pub: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :panna: :panna: :panna:
Spadłem z krzesła :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/531d430845604d2c2fe29.jpg[/img]

Jacek...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 18:37
Lokalizacja: Zachodniopomorskie-Szczecinek
Kontakt:

Post autor: Jacek... » pt sie 25, 2006 18:53

mhmm no dobra to zapytam tutaj o porade .. wypowie sie paru znajacych temat i zobacze co mi najbardziej bedzie pasowac ok ? A wiec panowie :) Po przeczytaniu FaQ stwierdzam ze glosniki w tylniej polce odpadaja ... moja wizja jest taka.Konkretne glosniki w podszybiu konkretne tzn ladnie grajace na wysokich czy niskich tonach .. auto mk2 .. zastanawiam sie czy w slupkach dzielacych przednia czesc auta od tylniej nie zamontowac jakis tweeterow czy czegos co da ladny dzwiek po obu stronach kupilbym w tym celu jakies 'opakowania na te slupki' no ale tutaj was prosze o rade.no i oczywiscie nie tuba lecz skrzynia basowa woofer ? dobrze pisze ? w kazdym razie cos co daje mi bass + wzmachol. Radio Sony cdx-f5500 radia nie zmienie .. chyba.. chcialo by sie napisac cena nie gra roli .. ale mysle ze w kwocie 1000 zl powinno sie zamknac ?? prosze o podanie jakis zestawow z czystym brzmieniem z gory dziekuje za pomoc.TAk wiec terazc czekam na wypowiedzi :)


Sprzedam SZEROKIE ORYGINALNE ZDERZAKI MK II

Awatar użytkownika
Chodki_18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 10, 2005 19:44
Lokalizacja: Ok. Chrzanowa
Kontakt:

Post autor: Chodki_18 » pt sie 25, 2006 19:02

Słuchaj powiem ci jakie jest moje zdanie kupuje jakies Pioneery ładuje je w tylna półke, w przodzie do drzwi to samo a gdzies w podszybiu tweetery. Do bagaznika szkrzynia aktywna lub pasywna ze wzmacniaczem dobrej marki, no i jakies radio takie które daa rade... Co tu sie rozczulac, kupujesz firmowe massz gwarancje ze bedzie dobrze grało.
"Nie montuje sie w półce" boshe jakis audiofil to napisał... Rób tak aby było dobrze, bo jesli sie poradzisz kogos to ci takiego młynu narobia ze szok.
Pogadaj z jakims gosciem z sklepu car-audio a zobaczysz jakies wały na tym forum leca...
Takie jest moje zdanie...
Ostatnio zmieniony pt sie 25, 2006 19:06 przez Chodki_18, łącznie zmieniany 1 raz.


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/531d430845604d2c2fe29.jpg[/img]

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » pt sie 25, 2006 19:02

:grin:
Znaczy się może nie wiesz tego ale jedwabny tweeter gra naprawdę przyjemnie i nie kupisz go za 5 zł od ruskich.
Ja mam w swoich głośnikach jedwabny i w porównaniu np do zestawu hertza dzwięk jest o wiele przyjemniejszy dla ucha.
Co do głośników to ja np słyszałem 1 zestaw ten czerwony.
Ten 2 to na pewno jest świetny.
Ja wiem że my się nie znamy, ale czy słyszałeś może kiedyś że wysokie tony są bardzo kierunkowe?
Jeśli mi nie wierzysz weź jakiegoś tweetera i słuchaj muzyki trzymając go w swoją stronę, i weź go obracaj zobacz jak znacznie zanika dźwięk dla twoich uszu.
A ty chcesz mi powiedzieć że pioneer współ osiowy zagra lepiej niż zestaw odseparowany?
Szczególnie jak wstawi się te głośniki w drzwi, tylko uszy do kostek przyszyć i będzie OK.
A może w półkę z tyłu by je wsadzić? tam by pokazały co potrafią.
Nie chce się kłócić ale mówisz ze powalla pisze amatorski opis a sam takie głupoty gadasz aż mnie oczy od czytania bolą.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
Chodki_18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 10, 2005 19:44
Lokalizacja: Ok. Chrzanowa
Kontakt:

Post autor: Chodki_18 » pt sie 25, 2006 19:08

mag2k3 pisze::grin:
Znaczy się może nie wiesz tego ale jedwabny tweeter gra naprawdę przyjemnie i nie kupisz go za 5 zł od ruskich.
Ja mam w swoich głośnikach jedwabny i w porównaniu np do zestawu hertza dzwięk jest o wiele przyjemniejszy dla ucha.
Co do głośników to ja np słyszałem 1 zestaw ten czerwony.
Ten 2 to na pewno jest świetny.
Ja wiem że my się nie znamy, ale czy słyszałeś może kiedyś że wysokie tony są bardzo kierunkowe?
Jeśli mi nie wierzysz weź jakiegoś tweetera i słuchaj muzyki trzymając go w swoją stronę, i weź go obracaj zobacz jak znacznie zanika dźwięk dla twoich uszu.
A ty chcesz mi powiedzieć że pioneer współ osiowy zagra lepiej niż zestaw odseparowany?
Szczególnie jak wstawi się te głośniki w drzwi, tylko uszy do kostek przyszyć i będzie OK.
A może w półkę z tyłu by je wsadzić? tam by pokazały co potrafią.
Nie chce się kłócić ale mówisz ze powalla pisze amatorski opis a sam takie głupoty gadasz aż mnie oczy od czytania bolą.
Kazdy głosnik jest kierunkowy wiec nie pierdziel głupot o tweeterach...
Ja wiem jak was wszystkich pogodzic...
KUPICIE SOBIE DOBRE SŁUCHAWKI i bedzie po problemie dziwiek z kazdej strony... :ass: :ass:
Ostatnio zmieniony pt sie 25, 2006 19:09 przez Chodki_18, łącznie zmieniany 1 raz.


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/531d430845604d2c2fe29.jpg[/img]

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » pt sie 25, 2006 19:08

Chodki_18 pisze: Pogadaj z jakims gosciem z sklepu car-audio a zobaczysz jakies wały na tym forum leca...
Takie jest moje zdanie...
Wiesz co to najpierw pogadaj a potem przeproś za to co napisałeś.
Spróbuj może tutaj http://www.essa.com.pl/ nie można im zarzucić że się nie znają, i na pewno odpiszą na meila.
Wiecie co mnie najbardziej bawi jak ktoś się nie zna nie słyszał nawet 5 zestawów różnych głośników a twierdzi że wie wszystko najlepiej.

Jak dla mnie to wy możecie wstawiać walcowane subi i inne wynalazki ja będę tego czegoś słuchał?

Człowiek chce pomóc dobrze radzi ale wiadomo trzeba być mądrzejszym.

Ktoś taki kupi gówniane głośniki będzie mu to wszystko charczało ale i tak powie że ma super sprzęt znam masę takich ludzi to jest jakaś mania.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Jacek...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 18:37
Lokalizacja: Zachodniopomorskie-Szczecinek
Kontakt:

Post autor: Jacek... » pt sie 25, 2006 19:08

dobra widze ze tutaj niczego sie nie dowiem dzieki za nie pomoc.poradze sobie sam.


Sprzedam SZEROKIE ORYGINALNE ZDERZAKI MK II

Awatar użytkownika
Chodki_18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 10, 2005 19:44
Lokalizacja: Ok. Chrzanowa
Kontakt:

Post autor: Chodki_18 » pt sie 25, 2006 19:11

mag2k3 pisze:
Chodki_18 pisze: Pogadaj z jakims gosciem z sklepu car-audio a zobaczysz jakies wały na tym forum leca...
Takie jest moje zdanie...
Wiesz co to najpierw pogadaj a potem przeproś za to co napisałeś.
Hahahahhahaa juz bede przepraszał... :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :dzida:
Wiesz co to jest forum jesli nie to sobie zobacz definicje... :panna: :panna: :panna: :rotfl: :rotfl:


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/531d430845604d2c2fe29.jpg[/img]

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » pt sie 25, 2006 19:11

Chodki_18 pisze:
Kazdy głosnik jest kierunkowy wiec nie pierdziel głupot o tweeterach...
Ja wiem jak was wszystkich pogodzic...
KUPICIE SOBIE DOBRE SŁUCHAWKI i bedzie po problemie... :ass: :ass:
AAAAAAAAAAAAA :rotfl: no nie pomocy czytaj mój opis i powodzenia w dobieraniu audio.

Hmm ciekawe czemu suby montuje się w bagarzniku ? i to jeszcze odwrotnie do kierowcy.
No chyba że sub to nie głośnik.
Nie będę walczył jesteś najmądrzejszy skoro już wszystko wiesz i ogólnie jesteś super exstra too jeszcze napisz do essa i zapytaj o te twoje teorie.
POZDRAWIAM WAS kupujcie pioneery :okej:


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt sie 25, 2006 19:24

Kopanie się z koniem (w zasadzie z końmi(a może osłami ?)to nie dla mnie... wysiadam.
"Nie kłóć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto...”
Mag2k3 sory za pożyczkę ale to idealnie pasuje.Nie mam zamiaru sie sprzeczać swoje racje przedstawiłem ,zainteresowany jest myślący więc zrobi jak uważa.Nara



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pt sie 25, 2006 19:41

mag2k3 i powalla czy Wy nie widzicie ze nie ma sensu?



Awatar użytkownika
Chodki_18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 10, 2005 19:44
Lokalizacja: Ok. Chrzanowa
Kontakt:

Post autor: Chodki_18 » pt sie 25, 2006 20:55

Ostatnia rzecza która bym zrobił to zapytał bym o zdanie kogos z tego forum kogo osobiscie nie znam jesli chodzi o car audio, dla mnie jestescie (nie wszyscy oczywiscie) kukłami zza szklanego monitora. Ile bedzie wypowiedzi tyle bedzie roznych zdań szczegolnie w tym temacie. Mam ta przewage ze poznałem ludzi z tego forum osobiecie i wiem ze sa tu spoko chłopaki ale i tez kupa pajaców, a nawet dzieci które maja wiecej do powiedzenia niz np. mechanik, elektrych, wulkanizator itd. Nikogo nie bede wymieniał.
Dobra rada dla wszystkich którzy chca kupic jakies audio, lepiej podjechac do servisu ktory tym sie zajmuje a wszystko bedziecie wiedzieli. Jeden samochód nie jest równy innemu czyli nie we wszystkich bedzie taki sam efekt, nikt nie wspomniał ze audio dobiera sie do samochodu, to samo z głosnikami, ale jak sie człowiek odezwie to zaraz buta dostaje. 70% forumowiczów uwaza sie za fachowców a naprawde tak nie jest, bo sa to buraki które chca zabłyszczec.

Na forum jestem dosc długo i wiem ze trzeba wybierac tylko stosowne wypowiedzi bo reszta to zwykłe "plewy".
Ktos nie wiezy zapraszam do działu w którym jest mowa o olejach, co tam sie dzieje to kazdy chyba wie.

Tyle z mojej strony, nikogo nie zamierzam przpraszac, ja tylko ostrzegam... :pub: :pub: :pub:


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/531d430845604d2c2fe29.jpg[/img]

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pt sie 25, 2006 21:32

Chodki_18 pisze:70% forumowiczów uwaza sie za fachowców a naprawde tak nie jest, bo sa to buraki które chca zabłyszczec.
Ale chyba możesz się przyznać że właśnie jesteś jednym z nich?
70% Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego ile właśnie ludzi obraziłeś?



Awatar użytkownika
Chodki_18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 10, 2005 19:44
Lokalizacja: Ok. Chrzanowa
Kontakt:

Post autor: Chodki_18 » pt sie 25, 2006 21:59

Obraziłem tylko tych ktorzy naprawde tacy sa... :panna:
Nie ja do nich nie należe z jednego powodu bo nie biore udziału w dyskucjach o rzeczach na których sie nie znam... :bajer:


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/531d430845604d2c2fe29.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości