Przednie Zawieszenie Maglownica tuleje wahaczy

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

marcino6929
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt lut 07, 2012 19:57

Przednie Zawieszenie Maglownica tuleje wahaczy

Post autor: marcino6929 » sob lip 20, 2013 16:24

Witam mam kilka pytań odnośnie mojego golfa 3 1.8 75KM kombi Europa.A wiec przymierzam się do wymiany wszystkich gumowo-metalowych elementów w przodzie czyli tuleje,łączniki itp części już mam.Czytałem ze są różne szkoły i można to zrobić samemu albo oddać do warsztatu ale nie o tym mam podejrzenie że do wymiany lub naprawy jest też maglownia ponieważ gdy łapę za koło i ruszam nim na boki to jest dość widoczny luz zaobserwowałem też że opony są nie co bardziej zdarte od środka i ściąga lekko na lewo ale nie zauważyłem nigdzie żadnego wycieku.Moje pytania brzmią:
Czy to na pewno maglownica czy może końcówki drążków ?
jeśli maglownica to jaka kupić? moja wersja to Europe a wiem że są jakieś dwa rodzaje
jeśli mam swoje części to ile mniej więcej powinna kosztować wymiana maglownicy i tych gumek w warsztacie?
Za wszystkie porady bardzo dziękuje.



Awatar użytkownika
c-master
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: pn sty 11, 2010 17:30
Lokalizacja: Lublin / Jabłonna

Re: Przednie Zawieszenie Maglownica tuleje wahaczy

Post autor: c-master » sob lip 20, 2013 22:45

Potrzebna Ci druga osoba żeby sprawdzić czy to magiel czy drążek kierowniczy czy końcówka.
Jeden rusza kołem a drugi sprawdza gdzie jest luz.
Za wymianę wszystkich elementów z ustawieniem zbieżności nie powinno wyjść więcej jak 300 - 400 zł.


było już ich trochę ....
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości