Drzwi, pilot, kopertówka.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

myrwta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 12, 2013 22:05

Drzwi, pilot, kopertówka.

Post autor: myrwta » pt lip 12, 2013 22:20

Witam,
ja również mam problem z golfem IV. Dzisiaj był u mnie mechanik, wymieniał sprzęgło. Niestety, po jego wizycie padł (najprawdopodobniej) mikrostyk. Samochód kupiłam półtora miesiąca temu (wiadomo wymiana filtrów, oleju, no i teraz padła kolej na sprzęgło). Jak go kupiłam nie działał już brzęczek (da się żyć bez tego więc problem zbagatelizowałam). Aktualnie mam taki problem, że drzwi z pilota się otwierają, a jeżeli chodzi o zamykanie nie chcą drgnąć, kopertówka działa cały czas (obojętnie czy drzwi zamknięte, czy otwarte, żeby mi aku nie padł całkowicie wypięłam tą kopertówkę),a ta lampeczka (jeszcze rano migała tak jak powinna) nie mruga w ogóle. Czy ktoś może mi jakoś pomóc ? Serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam.
M.



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Drzwi, pilot, kopertówka.

Post autor: Waqa » sob lip 13, 2013 08:03

przecież wiesz co jest grane :bajer: to w czym mamy pomoc? kupujesz jeden z nich http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... styk+zamka" onclick="window.open(this.href);return false; poprawiasz luty w zamku, sprawdzasz ciągłość przewodów w przelotce drzwi-buda i nie ma bata żeby nie działało.



myrwta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 12, 2013 22:05

Re: Drzwi, pilot, kopertówka.

Post autor: myrwta » sob lip 13, 2013 13:30

Pisząc "prawdopodobnie" miałam nadzieję, że ktoś mnie upewni, że to jest to, bądź wyprowadzi mnie z błędu i podpowie co jest grane. Nie jestem pewna, czy to jest ten mikrostyk. Poszperałam na forach i szukałam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości